УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Vorwerk Autotec Polska sp. z o.o.

Vorwerk Autotec Polska sp. z o.o.

Vorwerk Autotec Polska sp. Z o.o. є глобальною компанією, яка є лідером в автомобільній промисловості в Польщі. Компанія була заснована в 1989 році і є однією з компаній, що входять в групу Vorwerk & Sohn Group з Вупперталя в Німеччині. Vorwerk є виробником і експортером високоякісних резино-металевих і гумових деталей для ходових механізмів, ущільнювачів і вібраційних демпфуючих модулів для виробників оригінального устаткування (BMW, VW / AUDI, DAIMLER, General Motors) і їх субпостачальників по всьому світу. http://vorwerk-autotec.pl

Сортувати за:
Популярні вище
24
     
Рабочий Vorwerk
   
P180124-2
12.84 zł netto
 
Робота з гарячими виробами, виконання ручної зачистки від гарячої гуми та обробка виробів, сортування та складування виробів, заповнення виробничого формуляра. Інструмент, що використовується - кусачки, напилок, гумові щітки.
Оператор литьевой машины Vorwerk
   
P180124-1
12.84 zł netto
 
Підготовка машини та обладнання для формування виробів, закріплення інструменту та форм на обладнанні, введення технологічних даних на пульт литтєвої машини, обслуговування та контроль за роботою обладнання, обробка виробів, сортування та складування виробів, заповнення виробничого формуляра. Наявні процеси, під час яких необхідна ручна обробка виробів.
Стать
Вік до
Галузь
Досвід