УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Водій категорії С + Е в компанію PKS S.A. В м. Жари - P190905

1841.17 zł netto
В наявності
 
Галузь:Транспорт, логістика
Об'єкт:PKS S.A.
Місцевість:м Жари / Żary (офіс). Рейси: Польща, Німеччина, Швейцарія, Бельгія, Австрія, Чехія, Данія, Голландія, Словаччина.
Послуги з перевезення вантажів, керування транспортним засобом з дотриманням ПДР і закону про час роботи водія. Старанне виконання завдань з перевезення, збереження і перевезення вантажів без нанесення шкоди собі та фірмі. Звертати увагу на правильні та безпечні умови завантаження-вивантаження. Піклуватися про технічний стан авто, його вигляд і чистоту кабіни. Автопарк: тентовані автомобілі марки Mercedes (Euro 6) 2014-2018 року, Volvo.
Необхідні документи
Строки формування груп
Наші переваги
Перший місяць по території Польщі (навчання). Umowa o pracę, ставка 1841,17 злотих нетто + відрядні (Польща, 300-900 злотих) + премія за результат і премія за економію палива * (до 2800 злотих плюс до ставки). Середній заробіток за перший місяць 3500-4500 злотих нетто. Після переходу в міжнародний відділ: Umowa o pracę, ставка 1911,69 нетто + премія за результат + премія за економію палива * + відрядні 43 євро / день. Середній заробіток 5000-8500 злотих нетто. * Премія за економію палива: норма витрати 29 л / 100 км. Виплата за кожен зекономлений літр.
Терміново:

Робітник

Стать:
Вік від:
18
Вік до:
60
Наявність документів:
  • Польська робоча віза D, від 5 місяців бажано
  • Біометричний паспорт

Кваліфікація

Освіта:
Середня, середня спеціальна
Вміння, здібності, знання мови:
Виключно з досвідом від 6 міс. на автомобілях понад 3,5 тонн. Посвідчення водія категорії С + Е. Карта до тахографа. Код 95. Психотести.Код 95 та психотести — проходження можливо на місці, за свій рахунок. Код 95 (короткий) 400 злотих. Психотест 150 злот

Опис вакансії

Функціонал:
Послуги з перевезення вантажів, керування транспортним засобом з дотриманням ПДР і закону про час роботи водія. Старанне виконання завдань з перевезення, збереження і перевезення вантажів без нанесення шкоди собі та фірмі. Звертати увагу на правильні та б
Ставка:
Umowa o pracę, ставка 1841,17 злотих нетто + відрядні (Польща, 300-900 злотих) + премія за результат і премія за економію палива. Перший місяць по території Польщі (навчання).
Зарплата:
До 2800 злотих плюс до ставки. Середній заробіток за перший місяць 3500-4500
Графік роботи:
Узгоджується індивідуально
Навчання:
Час навчання (в цей час водій їздить з напарником) залежить від кваліфікації водія. Водій знайомиться з трасою, звичаями, комунікацією, специфікою роботи. Мінімум — 1-2 курсу. Максимум — залежить від того, як буде їздити водій після 2 тижнів.
Правова форма працевлаштування:
Працевлаштування на основі Umowa o pracę. Робоча віза або безвіз з можливістю подачі на Карту побиту. Воєводський дозвіл — за рахунок роботодавця. Карта побиту — за свій рахунок.

Умови

Робочий одяг:
За рахунок роботодавця
Медогляд:
Медогляд плюс страхування за рахунок роботодавця
Проживання:
За рахунок працівника. Хостел на території фірми. Вартість проживання 250 злотих / міс. за місце в 2-місній кімнаті і 200 зл / міс за місце в 4-місній кімнаті. Мати свою подушку і ковдру. У кімнатах шафа, тумбочки, ліжка, світильники. Кухня і санвузол спі
Щоденний доїзд:
Житло на території фірми.
Харчування:
У відрядженнях — за рахунок відрядних.

Роботодавець

Об'єкт:
Опис об'єкту:
Вантажоперевезення вантажними автомобілями вантажопідйомністю понад 3,5 тонн
Місцевість:
м Жари / Żary (офіс). Рейси: Польща, Німеччина, Швейцарія, Бельгія, Австрія, Чехія, Данія, Голландія, Словаччина.

Вантажоперевезення вантажними автомобілями вантажопідйомністю понад 3,5 тонн

Не знайдено дописів

Написати відгук