Часто задаваемые вопросы
 • 🙌Почему у нас Бесплатно?💯💰

  Европейским законодательством запрещается взимать какую-либо оплату с Кандидата за предоставление ему места работы.
  К сожалению, украинский рынок трудоустройства за границей построен на оплате услуг агента именно Кандидатом.
  Наше лицензированное агентство гарантирует трудоустройство согласно европейским правовым нормам, а именно кандидат получает вакансию бесплатно, а услуги агентства оплачивает Клиент (работодатель).

 • 🚀 Можно ли открыть годовую визу в польшу ❓

  Годовую визу можно открыть только в двух случаях:

  если у Вас ранее была полугодовая виза;
  если Вы легально работали в Польше по безвизу.

 • 🛍 Что мне нужно сделать, чтобы устроится на работу в Польше ❓

  Откликнитесь на актуальную вакансию, опубликованную на нашем сайте, заполните резюме или оставьте заявку на консультацию. Наш менеджер свяжется с вами, обсудит детали вакансии и организует собеседование. В случае, если вы соответствуете требованиям вакансии, и работодатель утвердит вашу кандидатуру, мы начнем оформление всех необходимых документов.

 • 🎁 Какие документы нужны для офромления раьбочей визы в Польшу. ❓

  Для открытия Польской рабочей визы от Вас требуются такие документы:

  загран паспорт;
  украинский паспорт;
  ИНН.

 • Катовице Польша работа, найти не составит труда в нашем агенстве, а так же работа водитель на выгодных условиях от компании FPS.
 • В агенстве по трудоустройству FPS найдете в польше семейным парам, а так же работа на заводах.
 • Горничной в Варшаве, а так же работа в польше на предприятиях от компании FPS.
 • Работа в Катовице Польша, выбирайте вакансии в нашем агенстве по трудоустройству в Польше FPS.com.ua, а также на заводах в польше на выгодных условиях.
 • Вакансии в Польше, как быстро найти работа в городе сважендз, лучшие предложения подработка в гожув найдете на нашем сайте FPS.

УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Водій категорії С + Е в компанію PKS S.A. В м. Жари - P190905

 
P190905
1841.17 zł netto
Вакансія тимчасово закрита.
 
Додати до переліку побажань  
Послуги з перевезення вантажів, керування транспортним засобом з дотриманням ПДР і закону про час роботи водія. Старанне виконання завдань з перевезення, збереження і перевезення вантажів без нанесення шкоди собі та фірмі. Звертати увагу на правильні та безпечні умови завантаження-вивантаження. Піклуватися про технічний стан авто, його вигляд і чистоту кабіни. Автопарк: тентовані автомобілі марки Mercedes (Euro 6) 2014-2018 року, Volvo.
Об'єктPKS S.A. СтавкаUmowa o pracę, ставка 1841,17 злотих нетто + відрядні (Польща, 300-900 злотих) + премія за результат і премія за економію палива. Перший місяць по території Польщі (навчання). ЗарплатаДо 2800 злотих плюс до ставки. Середній заробіток за перший місяць 3500-4500 Графік роботиУзгоджується індивідуально Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowa o pracę. Робоча віза або безвіз з можливістю подачі на Карту побиту. Воєводський дозвіл — за рахунок роботодавця. Карта побиту — за свій рахунок. Наявність документівБіометричний паспорт, але з подачою на карту, Польська робоча віза D, від 5 місяців бажано СтатьЧоловіки ДосвідЗ досвідом від 6 міс. на автомобілях понад 3,5 тон
Роботодавець
Об'єкт:
Опис об'єкту:
Вантажоперевезення вантажними автомобілями вантажопідйомністю понад 3,5 тонн
Місцевість:
м Жари / Żary (офіс). Рейси: Польща, Німеччина, Швейцарія, Бельгія, Австрія, Чехія, Данія, Голландія, Словаччина.
Опис вакансії
Функціонал:
Послуги з перевезення вантажів, керування транспортним засобом з дотриманням ПДР і закону про час роботи водія. Старанне виконання завдань з перевезення, збереження і перевезення вантажів без нанесення шкоди собі та фірмі. Звертати увагу на правильні та б
Ставка:
Umowa o pracę, ставка 1841,17 злотих нетто + відрядні (Польща, 300-900 злотих) + премія за результат і премія за економію палива. Перший місяць по території Польщі (навчання).
Зарплата:
До 2800 злотих плюс до ставки. Середній заробіток за перший місяць 3500-4500
Графік роботи:
Узгоджується індивідуально
Навчання:
Час навчання (в цей час водій їздить з напарником) залежить від кваліфікації водія. Водій знайомиться з трасою, звичаями, комунікацією, специфікою роботи. Мінімум — 1-2 курсу. Максимум — залежить від того, як буде їздити водій після 2 тижнів.
Правова форма працевлаштування:
Працевлаштування на основі Umowa o pracę. Робоча віза або безвіз з можливістю подачі на Карту побиту. Воєводський дозвіл — за рахунок роботодавця. Карта побиту — за свій рахунок.
Робітник
Наявність документів:
 • Біометричний паспорт, але з подачою на карту
 • Польська робоча віза D, від 5 місяців бажано
Стать:
Вік від:
18
Вік до:
45
Кваліфікація
Вміння, здібності, знання мови:
Виключно з досвідом від 6 міс. на автомобілях понад 3,5 тонн. Посвідчення водія категорії С + Е. Карта до тахографа. Код 95. Психотести.Код 95 та психотести — проходження можливо на місці, за свій рахунок. Код 95 (короткий) 400 злотих. Психотест 150 злот
Освіта:
Середня, середня спеціальна
Умови
Робочий одяг:
За рахунок роботодавця
Медогляд:
Медогляд плюс страхування за рахунок роботодавця
Проживання:
За рахунок працівника. Хостел на території фірми. Вартість проживання 250 злотих / міс. за місце в 2-місній кімнаті і 200 зл / міс за місце в 4-місній кімнаті. Мати свою подушку і ковдру. У кімнатах шафа, тумбочки, ліжка, світильники. Кухня і санвузол спі
Щоденний доїзд:
Житло на території фірми.
Харчування:
У відрядженнях — за рахунок відрядних.

Вантажоперевезення вантажними автомобілями вантажопідйомністю понад 3,5 тонн

Не знайдено дописів

 
Можливо, вас це зацікавить