УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Різноробочий на завод Signify (PHILIPS Pila) в м. Піла - P180312-2

Група Philips Pila 39

Початок роботи 26.09.2019

До кінця терміну прийому документів в цю групу залишилось:
11.26 zł netto
В наявності
 
Терміново!:
Галузь:Виробництво побутової техніки
Об'єкт:Philips Lighting Poland S.A. Pila
Місцевість:м. Піла / Pila, Велькопольське воєводство

Зависит от цеха:
- сборка блоков для осветительных приборов (платы, компоненты);
- производство светильников и ламп накаливания;
- упаковка.
Монотонная работа с мелкими деталями, чаще сидя, наклонившись.

Необхідні документи
Строки формування груп
Наші переваги

11,26 злотих за годину неттто - різноробочий, 13,5 - оператор вилочного навантажувача.

12,14 злотих за годину неттто - різноробочий, 14,56 - оператор вилочного навантажувача – для працівників до 26 років.

Терміново!:

Робітник

Вік від:
18
Вік до:
50
Наявність документів:
  • Польска робоча віза D, від 5-ти місяців
  • Біометричний паспорт

Кваліфікація

Освіта:
Середня
Вміння, здібності, знання мови:
Хороші мануальні здібності, хороший зір. Без проблем з тиском.
Досвід:

Опис вакансії

Функціонал:
Залежить від цеху:- складання блоків для освітлювальних приладів (плати, компоненти);- виробництво світильників та ламп розжарювання;- упаковка.Монотонна робота з дрібними деталями, частіше сидячи, нахилившись.
Ставка:
11,26 злотих за годину неттто - різноробочий, 13,5 - оператор вилочного навантажувача. 12,14 злотих за годину неттто - різноробочий, 14,56 - оператор вилочного навантажувача – для працівників віком до 26 років.
Графік роботи:
Зміни - денні, нічні (06: 00-18: 00, 18: 00-06: 00). 12 часов / день, по робочих днях. Суботи - при виробничій необхідності.
Навчання:
На розсуд роботодавця
Правова форма працевлаштування:
Працевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза з можливістю подачі на Карту побиту.

Умови

Робочий одяг:
За рахунок роботодавця (взуття, штани, футболка, окуляри).
Медогляд:
За рахунок работодавця
Проживання:
За рахунок роботодавця: - готель, кімнати 4-6 чол., Санвузол, як правило, в кімнаті, кухні загальні. Постільна білизна і посуд мати свою; - хостели, кімнати 3-6 чол., Санвузол і кухня загальні. Постільна білизна і посуд мати свою.
Щоденний доїзд:
За рахунок роботодавця автобусом. Від ближніх хостелів - 15 хв пішки.
Харчування:
За власний рахунок. На підприємстві є їдальня (комплексний обід ок. 12 злотих).

Роботодавець

Галузь:
Виробництво побутової техніки
Об'єкт:
Philips Lighting Poland S.A. Pila
Опис об'єкту:
Виробник ламп і освітлювальних приладів.
Місцевість:
м. Піла / Pila, Велькопольське воєводство

Производитель ламп и осветительных приборов

Здравствуйте. Работаю на Филипсе ( Сигнифай ) 2 года. Работа нормальная, монотонная, сборка осветительных приборов.
Поляки в принципе нормальные люди, ещё можно потерпеть если Вы приехали на 3 месяца. Если так как я, на карте побыту, тогда хочу Вас предупредить о координаторах - Коля и Настя не очень положительные персонажи (мягко говоря). Если Вам нужно будет в отпуск, то не ждите что вас отпустят, хотя некоторые личности умудряются ОЧЕНЬ ПОПРОСИТЬСЯ, и их отпускают каждые пол года на 14 дней, а так максимум 7, некоторых отпускают каждые 4 месяца на 14 дней. Так что все зависит от того, насколько БЛИЗКО ВЫ СМОЖЕТЕ ПОДРУЖИТЬСЯ С КООРДИНАТОРОМ))).
Если вдруг Вас не устраивает Цех на котором Вы работаете и захотите перевестись, помните, что у вас могут попросить денюжку за перевод, хотя это должно быть без платно.
Для долгой работы Сигнифай не подходит. Есть лампы которые сами по себе в готовом виде тяжёлые и если девушка или женщина стоит на упаковке, то будет тяжело.Также у них есть нормы, которые нужно делать после так называемого трёх дневного обучения. Не у всех получается. Здесь нужна скорость. Зарплата последние время выдаётся на один - два дня раньше. Условия жилья более менее нормальные, если вы семейная пара и живёте в двухместном номере (металлическая двух ярусная кровать), шкаф, маленький столик, телевизор и два стула. Плюс - это свой душ и туалет.
Рабочая форма: могут выдать маленький размер обуви и сказать,что больше нету или дать униформу на 2 размера больше заявленных параметров.
Так что решайте сами, ехать сюда или нет.

Здравствуйте. Работаю на Филипсе он же Сигнифай уже больше 2х лет. Работаем в 2 смены. Поляки работают в 3. Есть смена Камиллы и Моники,Аннета и Аша и Катержина. Так вот одна из самых нормальных смен это Аннетына и Ашина. Дальше идёт смена Катержина и самая плохая - это Камиллы и Моники.
На счёт координаторов вообще отдельная история. Есть такой Николай- это низкий человек приследующий только выгоду ,а также есть Анастасия(учиться у Николая как не нужно делать). Вообщем не советую.

Добрий день. Я приїхав до Польщі працювати на завод Сігніфай, він же Філіпс. Працюю на відділі сборки світильників, де проходять різні процеси: монтаж, наклеювання ледів, вкручування гайок, шурупів, пакування, перевірка освітлення. Роботою задоволений, робота не тяжка. Працюємо по 12 годин. Є два режима праці: з 6-ти ранку до 6-ти вечора.мЗ 6-ти вечора до 6-ти ранку. Вони чередуються. Проживаю з дружиною в номері, в двомісному номері, де є душ, туалет і всі комфортні умови для проживання. Задоаолений роботою цілком і повністю.
Подали на карту тимчасового побуту. Заробітна плпта виплачується вчасно на банківську карточку. Приїджайте, будем раді.

Доброго дня. Хотів би розповісти про работу в Польщі, а саме про Філіпс, зараз він Сігніфай. Працевлаштовувся я через фірму Грейгус. Приїхав сюди по безвізу, за допомогою координатора подався на карту побуту. Працюю уже девятий місяць. Работа моя заключається у зборі ламп, люстр, оправ. Це монотонна робота з дрібними деталями. Проживаю у хостелі в окремій кімнаті з дівчиною. В кімнаті присутній туалет, душова. Як я уже говорив, приїхав по біометрії. Взагалі робота подобається. Всі бажаючі, хто хоче працювати, приїзджайте. До зустрічі.

Добрий день!
Мене звати Людмила. Працюю я на Philips, тепер уже Signify, більше 2,5 років. Робота мені дуже подобається, зараз я працюю на становиські на хьюплей. Робота моя полягає в тому, щоб я пакувала лампочки. Беремо картонну коробочку, її пакуємо ще в одну коробочку, і цю маленьку коробочку в коробочку. Робота не важка, робота може бути сидяча, але я завжди стою, тому що мені так зручніше. На підприємстві зарплата стабільна, видається вчасно, ніколи затримок не буває.
Проживаємо ми у сучасному готелі, який складається з чотирьох поверхів. Номера у нас в готелі 2-місні, 4-місні, 6-місні. Я мешкаю у 6-місному номері, в якому завжди є і гаряча вода, і холодна вода. Санвузол і душова знаходиться прямо там, де ми живемо. Також на першому поверсі є дуже велика кухня, в якій 4 електроплитки. Дуже зручно. Також є пральня, в якій 3 пральні машинки, які завжди працюють. Умови прекрасні. Wi-Fi завжди є, додому є коли подзвонити.
До роботи нас возить службовий автобус, безкоштовний. Форму на підприємстві також видають безкоштовно. Форма дуже-дуже хороша, її можна носити довго. Умови нормальні, цілком мене влаштовують, не дивлячись на мій вік. Все чудово, приїжджайте до нас на Philips, будемо працювати з вами разом.
Поляки дуже добре до нас ставляться, зараз у нас очікується пікнік, який буде проходити 30 серпня цього року. Це все безкоштовно. Там буде і шашлик, і салатка, дуже-дуже чудово.
Написати відгук