УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Різноробочий на завод Signify (PHILIPS Pila) в м. Піла - P180312-2

P180312-2
Група Philips Pila 05
До кінця терміну прийому документів в цю групу залишилось:
13.12 zł netto
 

Залежить від цеху:
- складання блоків для освітлювальних приладів (плати, компоненти);
- виробництво світильників та ламп розжарювання;
- упаковка.
Монотонна робота з дрібними деталями, частіше сидячи, нахилившись.

Необхідні документи
Терміни формування груп
Наші переваги

Тільки безпечне офіційне безкоштовне працевлаштування! Отримуючи наше безкоштовне запрошення, і прибувши в призначений час на місце роботи, Ви не маєте проблем з законом. Супровід на всіх етапах працевлаштування. Наші менеджери завжди на зв'язку!

Найбільш повна інформація про місце роботи. Ще до виїзду Ви отримаєте всю інформацію про місце роботи та умови проживання.

Гарантія працевлаштування! Укладаєте договір з одним роботодавцем, він забезпечує легальної роботою на різних об'єктах.

Регулярні групові виїзди. Ми організовуємо групові заїзди на найбільші підприємства Польщі з Києва, Рівного.

Ексклюзивні вакансії на промислові підприємства Польщі! Тільки нам довіряють набір персоналу в Польщі найбільші підприємства Євросоюзу SAMSUNG, LG.

13,12 злотих за годину неттто - різноробочий, 13,5 - оператор вилочного навантажувача.

Для працівників до 26 років діє податкова пільга.

Терміново ГалузьВиробництво побутової техніки Об'єктPhilips Lighting Poland S.A. Pila Місцевістьм. Піла / Pila, Велькопольське воєводство
Терміново:
Робітник
Вік від:
18
Вік до:
50
Наявність документів:
  • Польска робоча віза D, від 5-ти місяців
  • Біометричний паспорт, але з подачою на карту
Кваліфікація
Освіта:
Середня
Вміння, здібності, знання мови:
Хороші мануальні здібності, хороший зір. Без проблем з тиском.
Досвід:
Опис вакансії
Функціонал:
Залежить від цеху:- складання блоків для освітлювальних приладів (плати, компоненти);- виробництво світильників та ламп розжарювання;- упаковка.Монотонна робота з дрібними деталями, частіше сидячи, нахилившись.
Ставка:
13,12 злотих за годину нетто - різноробочий, 13,5 - оператор вилочного навантажувача. Для працівників до 26 років діє податкова пільга.
Графік роботи:
Зміни - денні, нічні (06: 00-18: 00, 18: 00-06: 00). 12 часов / день, по робочих днях. Суботи - при виробничій необхідності.
Навчання:
На розсуд роботодавця
Правова форма працевлаштування:
Працевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза з можливістю подачі на Карту побиту.
Умови
Робочий одяг:
За рахунок роботодавця (взуття, штани, футболка, окуляри).
Медогляд:
За рахунок работодавця
Помешкання:
За рахунок роботодавця: - готель, кімнати 4-6 чол., Санвузол, як правило, в кімнаті, кухні загальні. Постільна білизна і посуд мати свою; - хостели, кімнати 3-6 чол., Санвузол і кухня загальні. Постільна білизна і посуд мати свою.
Щоденний доїзд:
За рахунок роботодавця автобусом. Від ближніх хостелів - 15 хв пішки.
Харчування:
За власний рахунок. На підприємстві є їдальня (комплексний обід ок. 12 злотих).
Роботодавець
Опис об'єкту:
Виробник ламп і освітлювальних приладів.
Місцевість:
м. Піла / Pila, Велькопольське воєводство

Виробник ламп та освітлювальних приборів.

Не советую.
Здравствуйте. Работаю на Филипсе ( Сигнифай ) 2 года. Работа нормальная, монотонная, сборка осветительных приборов.
Поляки в принципе нормальные люди, ещё можно потерпеть если Вы приехали на 3 месяца. Если так как я, на карте побыту, тогда хочу Вас предупредить о координаторах - Коля и Настя не очень положительные персонажи (мягко говоря). Если Вам нужно будет в отпуск, то не ждите что вас отпустят, хотя некоторые личности умудряются ОЧЕНЬ ПОПРОСИТЬСЯ, и их отпускают каждые пол года на 14 дней, а так максимум 7, некоторых отпускают каждые 4 месяца на 14 дней. Так что все зависит от того, насколько БЛИЗКО ВЫ СМОЖЕТЕ ПОДРУЖИТЬСЯ С КООРДИНАТОРОМ))).
Если вдруг Вас не устраивает Цех на котором Вы работаете и захотите перевестись, помните, что у вас могут попросить денюжку за перевод, хотя это должно быть без платно.
Для долгой работы Сигнифай не подходит. Есть лампы которые сами по себе в готовом виде тяжёлые и если девушка или женщина стоит на упаковке, то будет тяжело.Также у них есть нормы, которые нужно делать после так называемого трёх дневного обучения. Не у всех получается. Здесь нужна скорость. Зарплата последние время выдаётся на один - два дня раньше. Условия жилья более менее нормальные, если вы семейная пара и живёте в двухместном номере (металлическая двух ярусная кровать), шкаф, маленький столик, телевизор и два стула. Плюс - это свой душ и туалет.
Рабочая форма: могут выдать маленький размер обуви и сказать,что больше нету или дать униформу на 2 размера больше заявленных параметров.
Так что решайте сами, ехать сюда или нет.
Здравствуйте. Работаю на Филипсе он же Сигнифай уже больше 2х лет. Работаем в 2 смены. Поляки работают в 3. Есть смена Камиллы и Моники,Аннета и Аша и Катержина. Так вот одна из самых нормальных смен это Аннетына и Ашина. Дальше идёт смена Катержина и самая плохая - это Камиллы и Моники.
На счёт координаторов вообще отдельная история. Есть такой Николай- это низкий человек приследующий только выгоду ,а также есть Анастасия(учиться у Николая как не нужно делать). Вообщем не советую.
Добрий день. Я приїхав до Польщі працювати на завод Сігніфай, він же Філіпс. Працюю на відділі сборки світильників, де проходять різні процеси: монтаж, наклеювання ледів, вкручування гайок, шурупів, пакування, перевірка освітлення. Роботою задоволений, робота не тяжка. Працюємо по 12 годин. Є два режима праці: з 6-ти ранку до 6-ти вечора.мЗ 6-ти вечора до 6-ти ранку. Вони чередуються. Проживаю з дружиною в номері, в двомісному номері, де є душ, туалет і всі комфортні умови для проживання. Задоаолений роботою цілком і повністю.
Подали на карту тимчасового побуту. Заробітна плпта виплачується вчасно на банківську карточку. Приїджайте, будем раді.
Доброго дня. Хотів би розповісти про работу в Польщі, а саме про Філіпс, зараз він Сігніфай. Працевлаштовувся я через фірму Грейгус. Приїхав сюди по безвізу, за допомогою координатора подався на карту побуту. Працюю уже девятий місяць. Работа моя заключається у зборі ламп, люстр, оправ. Це монотонна робота з дрібними деталями. Проживаю у хостелі в окремій кімнаті з дівчиною. В кімнаті присутній туалет, душова. Як я уже говорив, приїхав по біометрії. Взагалі робота подобається. Всі бажаючі, хто хоче працювати, приїзджайте. До зустрічі.
Добрий день!
Мене звати Людмила. Працюю я на Philips, тепер уже Signify, більше 2,5 років. Робота мені дуже подобається, зараз я працюю на становиські на хьюплей. Робота моя полягає в тому, щоб я пакувала лампочки. Беремо картонну коробочку, її пакуємо ще в одну коробочку, і цю маленьку коробочку в коробочку. Робота не важка, робота може бути сидяча, але я завжди стою, тому що мені так зручніше. На підприємстві зарплата стабільна, видається вчасно, ніколи затримок не буває.
Проживаємо ми у сучасному готелі, який складається з чотирьох поверхів. Номера у нас в готелі 2-місні, 4-місні, 6-місні. Я мешкаю у 6-місному номері, в якому завжди є і гаряча вода, і холодна вода. Санвузол і душова знаходиться прямо там, де ми живемо. Також на першому поверсі є дуже велика кухня, в якій 4 електроплитки. Дуже зручно. Також є пральня, в якій 3 пральні машинки, які завжди працюють. Умови прекрасні. Wi-Fi завжди є, додому є коли подзвонити.
До роботи нас возить службовий автобус, безкоштовний. Форму на підприємстві також видають безкоштовно. Форма дуже-дуже хороша, її можна носити довго. Умови нормальні, цілком мене влаштовують, не дивлячись на мій вік. Все чудово, приїжджайте до нас на Philips, будемо працювати з вами разом.
Поляки дуже добре до нас ставляться, зараз у нас очікується пікнік, який буде проходити 30 серпня цього року. Це все безкоштовно. Там буде і шашлик, і салатка, дуже-дуже чудово.