УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Різноробочий на завод Signify (PHILIPS Ketrzyn) в м. Кентжин - P180312-1

P180312-1
13.12 zł netto
 

Cкладання блоків для освітлювальних приладів внутрішнього та зовнішнього освітлення.

Необхідні документи
Терміни формування груп
Наші переваги

Тільки безпечне офіційне безкоштовне працевлаштування! Отримуючи наше безкоштовне запрошення, і прибувши в призначений час на місце роботи, Ви не маєте проблем з законом. Супровід на всіх етапах працевлаштування. Наші менеджери завжди на зв'язку!

Найбільш повна інформація про місце роботи. Ще до виїзду Ви отримаєте всю інформацію про місце роботи та умови проживання.

Гарантія працевлаштування! Укладаєте договір з одним роботодавцем, він забезпечує легальної роботою на різних об'єктах.

Регулярні групові виїзди. Ми організовуємо групові заїзди на найбільші підприємства Польщі з Києва, Рівного.

Ексклюзивні вакансії на промислові підприємства Польщі! Тільки нам довіряють набір персоналу в Польщі найбільші підприємства Євросоюзу SAMSUNG, LG.

13,12 злотих за годину неттто - різноробочий, 13,5 - оператор вилочного навантажувача.

Для працівників віком до 26 років діє податкова пільга.

У третю зарплату - компенсація витрат на приїзд 370 злотих нетто (починаючи з 18/09/2019).

ГалузьВиробництво побутової техніки Об'єктPhilips Lighting Poland S.A. Ketrzyn Місцевістьм. Кентжин / Ketrzyn, Варминьсько-Мазурське воєводство
Терміново:
Робітник
Вік від:
18
Вік до:
45
Наявність документів:
  • Біометричний паспорт, але з подачою на карту
  • Польська робоча віза D, від 4-х місяців
Кваліфікація
Освіта:
Середня
Вміння, здібності, знання мови:
Гарний зір обов'язково! Хороші мануальні навички. Не допускається тремтіння рук (робота з дрібними елементами). Обов'язково розрізняти кольори (Проводиться тест)!
Досвід:
Опис вакансії
Функціонал:
Cкладання блоків для освітлювальних приладів внутрішнього та зовнішнього освітлення.
Ставка:
13,12 злотих за годину неттто - різноробочий, 13,5 - оператор вилочного навантажувача. Для працівників віком до 26 років діє податкова пільга. У третю зарплату - компенсація витрат на приїзд 370 злотих нетто (починаючи з 18/09/2019).
Графік роботи:
Зміни - денні, нічні, 8-12 годин / день, пн-чт. Суботи - при виробничій необхідності. Оклад 220-240 годин/міс.
Навчання:
На розсуд роботодавця
Правова форма працевлаштування:
Працевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза з можливістю подачі на Карту побиту.
Умови
Робочий одяг:
За рахунок роботодавця (взуття, штани, 2 футболки з короткими рукавами і 1 з довгими, рукавички щодня нові).
Медогляд:
За рахунок работодавця
Помешкання:
За рахунок роботодавця (хостел, кімнати 6 чол., 2 пари в одній кімнаті, санвузол і кухня загальні. Постільна білизна і посуд є.)
Щоденний доїзд:
5 хв пішки.
Харчування:
За власний рахунок.
Роботодавець
Опис об'єкту:
Виробник ламп і освітлювальних приладів/
Місцевість:
м. Кентжин / Ketrzyn, Варминьсько-Мазурське воєводство

Виробник ламп і освітлювальних приладів/

Добрый день! Работаю я на предприятии Philips Electronics, он же Signify, уже больше года. Работаю на процессе, который называется замыкание. Работа сидячая, на линии, заключается в том, что мы помещаем платы в пластиковые либо металлические корпуса. Работаем по 12 часов в основном. В редких случаях — по 8, если падают заказы на предприятии, дабы не увольнять людей и не переводить на другие предприятия. Я соглашалась работать по 8 часов, чтобы остаться на своем рабочем месте. Работа меня в целом устраивает, зарплата приходит на карточку каждый месяц вовремя, без задержек, без проблем, без недоплат. На работу и с работы привозит автобус бесплатно, проживание бесплатное в хостеле, 4 человека в комнате. Комната, конечно, маленькая, но большой плюс, что в каждой комнате есть свой санузел. Форму выдают также бесплатно. На каждом предприятии своего цвета футболки, брюки. В целом работа и проживание меня устраивает. Поначалу было тяжело, но ко всему можно привыкнуть и всему можно научиться. Ничего невозможного здесь нет.
Всем привет! Короче говоря, приехал в Польшу на заработки, работать на завод Philips на лампы. Тут есть работа — упаковка лампочек, собирать лампы, делать платы. Я попал на изготовление и упаковку лампочек. Большинство их я упаковываю, сортирую и отправляем на Австралию, и на Украину, кстати, тоже есть отправки заказов. Отработал 2 недели. Ну что можно сказать, работаю по 12 часов, по перерывам — 2, бывает 3 и больше. Все зависит от жары. Они тут нормальные: если сильно жарко в цеху, то делают больше перерывов. Если нормально, до 30 градусов, тогда 1-2 перерыва по 15 минут. Платят 11,26 злотых в час. В день получается за 12 часов, если на наши перевести, почти 1000 грн. Ну нормально, пойдет. Что вам еще рассказать? Поселили нас в хостел 4-этажный, называется “Квант”. Я живу со своей девушкой на 3-м этаже. Готовить бегаем на кухню на первый этаж. Да, конечно, неудобно, но спасает то, что есть микроволновка на нашем этаже. Ну в общем, спустился на низ на кухню, приготовил себе, пришел в комнату, поставил это все в холодильник. Захотел покушать — пошел к микроволновке, нагрел, пошел кушать на низ, в столовую. Ну как-то так, живем, работаем. Сейчас пойду сделаю причесочку себе, бо за 2 недели уже зарос. И там на Украине пока был тоже за неделю подстригся, уже месяц прошел. Пора бы себя привести в порядок.
Работать можно , но если вы хотите себя почувствовать человеком 2 сорта и не особо расчитывать на мед помощь и нет больничных .... а так все хорошо.