УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Логотип компанії FPS

Робочий на фабрику Meble Wójcik в м. Ельблонг - P200724

 
14.00 zł netto
Набір очікується
 

Завантаження машини необхідними елементами (сухий компонент + плівка) з лінії, завантаження заготовки в машину, а після відбір готового нового елемента і укладання на лінію при машині. Робота не дуже складна, але монотонна.

ОбъектMeble Wójcik Sp. z o.o. Ставка14 злотих нетто / год. Для лідера: 15 нетто / год. Зарплата100-400 зл. брутто (залежить від ефективності, розподіляється бригадиром). премії за 100% відвідуваність в розмірі 290 злт брутто.Також при виконанні продуктивного плану на своєму процесі всією командою передбачена премія 300 злт брутто. Графік роботиЗа 8 годин на 3 зміни: 6.00-14.00, 14.00-20.00, 20.00-6.00. Кожні 4 години є 20 хв перерви. Є можливість брати додаткові години (до 4х додаткових годин в зміні). Робота з понеділка до п'ятниці + мінімум 2 робочі суботи в місяць. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3-х місяців, Біометричний паспорт

Всі характеристики вакансії

Роботодавець
Галузь:
Меблева промисловість
Объект:
Meble Wójcik Sp. z o.o.
Опис об'єкту:
Сучасний виробник меблів.
Місцевість:
Эльблонг / Elbląg (90 км від Гданьска)
Опис вакансії
Функціонал:
Завантаження машини необхідними елементами (сухий компонент + плівка) з лінії, завантаження заготовки в машину, а після відбір готового нового елемента і укладання на лінію при машині. Робота не дуже складна, але монотонна.
Ставка:
14 злотих нетто / год. Для лідера: 15 нетто / год.
Зарплата:
100-400 зл. брутто (залежить від ефективності, розподіляється бригадиром). премії за 100% відвідуваність в розмірі 290 злт брутто.Також при виконанні продуктивного плану на своєму процесі всією командою передбачена премія 300 злт брутто.
Графік роботи:
За 8 годин на 3 зміни: 6.00-14.00, 14.00-20.00, 20.00-6.00. Кожні 4 години є 20 хв перерви. Є можливість брати додаткові години (до 4х додаткових годин в зміні). Робота з понеділка до п'ятниці + мінімум 2 робочі суботи в місяць.
Правова форма працевлаштування:
Працевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза, безвіз з можливістю подачі на Карту Побуту.
Робітник
Наявність документів:
  • Польська робоча віза D, від 3-х місяців
  • Біометричний паспорт
Кваліфікація
Вміння, здібності, знання мови:
Початкове вміння читання технічних малюнків (як в звичайних інструкціях по збірці меблів). Знання як користуватися інструментами: каверномер, транспортир, штангенциркуль і лінійка. Не боятися ними користуватися!
Освіта:
Не вимагається
Умови
Робочий одяг:
За рахунок роботодавця
Проживання:
За рахунок роботодавця
Харчування:
У їдальні є автомати з напоями, супами, сендвічами (ціни: 1-2 злотих)

Додаткова інформація

Сучасний виробник меблів.

Відгуки

 

Не знайдено дописів

Теги

Социальні посилання

Можливо, вас це зацікавить
  • Нові вакансії
  • Найпопулярніші