УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Логотип компанії FPS

Робочий на завод HUTCHINSON в м. Живець — P200831-1

 
Заїзд PS HUTCHINSON Живець
До кінця терміну прийому документів в цю групу залишилось:
15.50 zł netto
Набір очікується
 

Виготовлення пластикових трубок для автомобілів. 

Упаковка. 

Робота стоячи. 

ОбъектHutchinson Poland Sp. z o.o. Ставка15,50 злотих нетто/год. для студентів до 26 р - 19,70 зл. нетто Графік роботиРоботодавець гарантує 240 -250 ч. в місяць. по 12 годин з понеділка по п'ятницю (денна зміна). Можливо працювати у вихідні дні, при завантаженості підприємства і виконання співробітником нормативів. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3-х місяців, Біометричний паспорт ДосвідБез досвіду

Всі характеристики вакансії

Роботодавець
Объект:
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Опис об'єкту:
Завод з виготовлення автомобільних компонентів
Місцевість:
Бельсько-Бяла / BIELSKO BIAŁA
Опис вакансії
Функціонал:
Виготовлення пластикових трубок для автомобілів. Чоловіки - формування трубок із пластикових заготовок у спеціальних термоформах. Монтаж з'єднувальних елементів до сформованих трубках. Жінки - збірка та монтаж з'єднувальних елементів, контроль якості прод
Ставка:
15,50 злотих нетто/год. для студентів до 26 р - 19,70 зл. нетто
Графік роботи:
Роботодавець гарантує 240 -250 ч. в місяць. по 12 годин з понеділка по п'ятницю (денна зміна). Можливо працювати у вихідні дні, при завантаженості підприємства і виконання співробітником нормативів.
Навчання:
Від 2-5 днів, оплата за стандартною ставкою, по 8 годин.Кожен співробітник після техніки безпеки проходить міні-тестування (закріплення пройденого матеріалу на навчання, є дві спроби пройти даний тест).
Правова форма працевлаштування:
Працевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза, безвіз з можливістю подачі на Карту Побуту.
Робітник
Наявність документів:
  • Польська робоча віза D, від 3-х місяців
  • Біометричний паспорт
Кваліфікація
Досвід:
Вміння, здібності, знання мови:
Хороша фізична форма, - хороший зір, - бажання вчитися і працювати, - дисциплінованість, - вміння працювати в колективі
Освіта:
Не вимагається
Умови
Проживання:
Безкоштовно проживання, можуть бути двоярусні ліжка, в середньому від 3 до 6 осіб в кімнаті, все залежить від розміру кімнати. Сімейні пари проживають не в окремій кімнаті, а як мінімум ще з однією сімейною парою. Посуду не має.
Щоденний доїзд:
100 зл/міс
Харчування:
Велика їдальня кімната для прийому їжі з холодильником, мікрохвильовкою і електрочайником. Присутні апарати для приготування кави, продажу бутербродів, шоколадних батончиків та снеків.

Додаткова інформація

Завод з виготовлення автомобільних компонентів.


Чоловіки - формування трубок із пластикових заготовок у спеціальних термоформах. Монтаж з'єднувальних елементів до сформованих трубках. Жінки - збірка та монтаж з'єднувальних елементів, контроль якості продукції. 

ВАЖЛИВО: кожен співробітник після техніки безпеки проходить міні-тестування.

Велика їдальня з холодильником, мікрохвильовкою і електрочайником. Присутні апарати по виготовленню кави, з продажу бутербродів, шоколадних батончиків і снеків. Велика і чиста роздягальня. Проживання безкоштовно, можуть бути двоярусні ліжка, від 3 до 6 осіб в кімнаті, все залежить від розміру кімнати. Сімейні пари проживають НЕ в окремій кімнаті, а як мінімум ще з однією сімейною парою. Посуду немає.Відгуки

 

Не знайдено дописів

Теги

Социальні посилання

Можливо, вас це зацікавить
  • Нові вакансії
  • Найпопулярніші