УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Механік на завод Signify Piła (PHILIPS Pila) в м. Піла – P191115

 
P191115
14.13 zł netto
 
Техобслуговування, ремонт і відновлення вузлів устаткування в майстерні. Інспекція та оцінка стану обладнання і окремих вузлів. Заміна частин і вузлів обладнання. Забезпечення готовності обладнання до експлуатації.
Об'єктPhilips Lighting Poland S.A. Pila СтавкаВипробувальний термін (1 місяць) - 14,13 злотих нетто. Після успішного проходження випробувального терміну - Umowa o pracę безпосередньо з заводом. Ставка 4000 злотих брутто (2854 злотих нетто, 17 злотих нетто / год) 168 годин / міс. ЗарплатаОкремо оплачуються понаднормові та робота у вихідні. Премії: до 4,5% (нараховується щомісяця, виплачується щокварталу) та 1% (за відсутність прогулів, щоквартально). Соціальний пакет, відпускні, подарунки до свят, курси підвищення кваліфікації. Графік роботи4-бригадна система. Правова форма працевлаштуванняВипробувальний термін (1 місяць) - працевлаштування на основі Umowyzlecenia. Після випробувального терміну - Umowa o pracę з підприємством. Робоча віза зможливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D СтатьЧоловіки ДосвідДосвід слюсарних робіт, досвід роботи механіком промислового обладнання.
Роботодавець
Опис об'єкту:
Виробник ламп і освітлювальних приладів.
Місцевість:
м. Піла / Pila, Велькопольське воєводство
Опис вакансії
Функціонал:
Техобслуговування, ремонт і відновлення вузлів устаткування в майстерні.Інспекція та оцінка стану обладнання і окремих вузлів. Заміна частин і вузлівобладнання. Забезпечення готовності обладнання до експлуатації.
Ставка:
Випробувальний термін (1 місяць) - 14,13 злотих нетто. Після успішного проходження випробувального терміну - Umowa o pracę безпосередньо з заводом. Ставка 4000 злотих брутто (2854 злотих нетто, 17 злотих нетто / год) 168 годин / міс.
Зарплата:
Окремо оплачуються понаднормові та робота у вихідні. Премії: до 4,5% (нараховується щомісяця, виплачується щокварталу) та 1% (за відсутність прогулів, щоквартально). Соціальний пакет, відпускні, подарунки до свят, курси підвищення кваліфікації.
Графік роботи:
4-бригадна система.
Навчання:
На розсуд роботодавця.
Правова форма працевлаштування:
Випробувальний термін (1 місяць) - працевлаштування на основі Umowyzlecenia. Після випробувального терміну - Umowa o pracę з підприємством. Робоча віза зможливістю подачі на Карту побиту.
Робітник
Наявність документів:
  • Польська робоча віза D
Стать:
Вік від:
18
Вік до:
55
Кваліфікація
Досвід:
Досвід слюсарних робіт, досвід роботи механіком промислового обладнання.
Вміння, здібності, знання мови:
Польська або англійська на комунікативному рівні, знання технічного малюнка. Від кандидата вимагається резюме на польській або англійській. Проходження співбесіди (Skype) з роботодавцем.
Освіта:
Середнє спеціальне.
Умови
Робочий одяг:
За рахунок роботодавця (взуття, штани, футболка, окуляри)
Медогляд:
За рахунок работодавця.
Проживання:
Випробувальний термін (1 місяць) - за рахунок роботодавця (хостел, санвузол в кімнаті, кухні загальні. Постільна білизна є. Посуд мати свій). Після випробувального терміну - за свій рахунок, підприємство надає дофінансування на оплату орендованого житла
Щоденний доїзд:
Випробувальний термін (1 місяць) - за рахунок роботодавця автобусом. Від ближніх хостелів - 15 хв пішки.
Харчування:
За свій рахунок. На підприємстві є їдальня (комплексний обід близько 12 злотих)
Виробник ламп і освітлювальних приладів.

Не знайдено дописів