УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Вакансії в Польщі

Сортувати за:
Популярні вище
24
     
 
ТРИВАЄ НАБІР
P171116-1
Монтаж, збирання елементів побутової техніки (пральні машинки, холодильники), упаковка кінцевого продукту.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналМонтаж, збирання елементів побутової техніки (пральні машинки, холодильники), упаковка кінцевого продукту. Ставка17,38 злотих нетто (п'ятниця 18:00 - неділя), 12,85 злотих нетто (понеділок - п'ятниця). Компенсація 480 злотих - за відпрацьованих повних 4 календарні місяці (з 01 по 01 число). Для працівників до 26 років діє податкова пільга.
17.38 zł netto
 
 
P180312-2
Стать: Жінки, Чоловіки, Пари Наявність документів: Польска робоча віза D, від 5-ти місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту Досвід: Без досвіду
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольска робоча віза D, від 5-ти місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналЗалежить від цеху: - складання блоків для освітлювальних приладів (плати, компоненти); - виробництво світильників та ламп розжарювання; - упаковка. Монотонна робота з дрібними деталями, частіше сидячи, нахилившись. Ставка13,12 злотих за годину нетто - різноробочий, 13,5 - оператор вилочного навантажувача. Для працівників віком до 26 років діє податкова пільга.
13.12 zł netto
 
 
P180312-1
Cкладання блоків для освітлювальних приладів внутрішнього та зовнішнього освітлення.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівБіометричний паспорт, але з подачою на карту, Польська робоча віза D, від 4-х місяців ДосвідБез досвіду ФункціоналCкладання блоків для освітлювальних приладів внутрішнього та зовнішнього освітлення. Ставка13,12 злотих за годину неттто - різноробочий, 13,5 - оператор вилочного навантажувача. Для працівників віком до 26 років діє податкова пільга. У третю зарплату - компенсація витрат на приїзд 370 злотих нетто (починаючи з 18/09/2019).
13.12 zł netto
 
 
P171203
Монтаж на лінії, докрутка елементів, наклеювання наліпок, контроль якості, переміщення деталей. Чоловіки до 45 років, жінки до 39 років, пари 18-45 років.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівБіометричний паспорт – тільки чоловіки до 45 років, Польська робоча віза D, від 4-х місяців ДосвідБез досвіду ФункціоналМонтаж на лінії, докрутка елементів, наклеювання наліпок, контроль якості, переміщення деталей. СтавкаЗарплата в годину: 12,84 злотих нетто, 13,73 - для працівників до 26 років.
12.84 zł netto
 
 
P191218
Обслуговування машини нарізки і формування електродів для ламп денного освітлення.
СтатьЧоловіки Наявність документівБіометричний паспорт з подальшою подачею на карту побиту, Польська робоча віза D, від 3 місяців ДосвідДосвід роботи з механічним обладнанням ФункціоналОбслуговування машини нарізки і формування електродів для ламп денного освітлення. Ставка13,00 злотих за годину неттто. Для працівників до 26 років діє податкова пільга.
13.00 zł netto
 
 
P190522
Монтаж вікон на лінії, упаковка, робота залежить від лінії
СтатьЧоловіки, Пари Наявність документівБіометричний паспорт (можливість перебування мінімум до 15.12.19), Польська робоча віза D ДосвідДосвід на виробництві ФункціоналМонтаж вікон на лінії, упаковка, робота залежить від лінії Ставка14,40 злотих нетто. Для працівників до 26 років – налогові пільги.
14.40 zł netto
 
 
P180515
Для жінок можлива робота на парафінуванні тарілок, тисненні, викладанні на візки для випалу, сортування виробів, перекладанні папером виробів після випалу, зняття виробів і напівфабрикатів з візків. Чоловіки обслуговують печі випалу.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівБіометричний паспорт (безвіз), Польська робоча віза D, від 4-х місяців ДосвідБез досвіду ФункціоналДля жінок можлива робота на парафінуванні тарілок, тисненні, викладанні на візки для випалу, сортування виробів, перекладанні папером виробів після випалу, зняття виробів і напівфабрикатів з візків. Чоловіки обслуговують печі випалу. Ставка12,84 злотих за годину неттто. 13,73 злотих за годину неттто. без подату для працівників до 26 років.
12.84 zł netto
 
 
P190508
Складська робота, сортування посилок, розвантаження і завантаження посилок. Дрібні роботи з прибирання.
СтатьЧоловіки Наявність документівБіометричний паспорт (безвіз), Польська робоча віза D ДосвідВміння користуватися сканером та ручним гідравлічним візком для піддонів ФункціоналСкладська робота, сортування посилок, розвантаження і завантаження посилок. Дрібні роботи з прибирання. Ставка12,73 злотих нетто + премія за відсутність прогулів (з премією 15,73 злотих нетто). Для кандидатів до 26 років – 13,73 без премії, 16,95 з премією.
12.84 zł netto
 
 
P171101
Робота на відкритому повітрі або в неопалюваному цеху. Обслуговування обладнання по переробці покришок: контроль подачі матеріалу, прийом виробів, консервація обладнання.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідДосвід роботи з механічним обладнанням ФункціоналРобота на відкритому повітрі або в неопалюваному цеху. Обслуговування обладнання по переробці покришок: контроль подачі матеріалу, прийом виробів, консервація обладнання. Ставка12,84 злотих нетто.год., податкова льгота робітникам до 26 років
12.84 zł netto
 
 
P171130
Робота в бригадах по 8 чоловік, стоячи, з часто піднятими руками.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців ДосвідБез досвіду ФункціоналРобота в бригадах по 8 чоловік, стоячи, з часто піднятими руками. Монтаж і укладання кабелю і пучків кабелю згідно електричної схеми. За посиланням можна подивитися робочий процес і орієнтовний характер роботи https://www.youtube.com/watch?v=b3nFbpJniG0 Ставка12,84 злотих нетто.год., податкова льгота робітникам до 26 років
12.84 zł netto
 
 
ТРИВАЄ НАБІР
P181009
Контроль роботи обладнання; обслуговування вимірювальних пристроїв і сенсорних панелей; завантаження і транспортування виробничих матеріалів; усунення простих несправностей на виробничій лінії; контроль і в разі потреби зміна виробничих параметрів; виконання простих завдань.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольская рабочая виза D, минимум 150 дней ДосвідБез досвіду ФункціоналКонтроль роботи виробничої лінії - робота стоячи; обслуговування вимірювальних пристроїв; завантаження матеріалів на лінію; контроль якості продукції; консервація і чищення обладнання; виконання простих завдань з прибирання цеху. Ставка13,50 нетто. 14,50 нетто для Лідера зі знанням польської мови.
13.50 zł netto
 
 
P190912
Підготовка пакувального матеріалу, склейка. Контроль якості. Пакування, маркування.
СтатьЖінки, Чоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців ДосвідБез досвіду ФункціоналПідготовка пакувального матеріалу, склейка. Контроль якості. Пакування, маркування. Ставка12 злотих/час нетто, премії. 12,96 злотих/час нетто - без податку до 26 років.
12.84 zł netto
 
 
P181008
Очищення та миття форм, згинання арматури, переміщення / укладання готових напівфабрикатів, зачистка / шпаклівка напівфабрикатів
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналОчищення та миття форм, згинання арматури, переміщення / укладання готовихнапівфабрикатів, зачистка / шпаклівка напівфабрикатів Ставка11,6 злотих за годину неттто. 12,51 злотих за годину неттто - без податку для працівників до 26 років.
12.84 zł netto
 
 
P190711
Обслуговування обладнання; виробництво, контроль і упаковка елементів згідно документації.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналОбслуговування обладнання; виробництво, контроль і упаковка елементів згідно документації. Ставка13,50 злотих нетто пн-чт. Робота у вихідні 18 злотих нетто.
13.50 zł netto
 
 
P190704
Прийом готової продукції, укладання на палетах, підтримання порядку, участь у прибиранні, завантаження матеріалу в млин.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналПрийом готової продукції, укладання на палетах, підтримання порядку, участь у прибиранні, завантаження матеріалу в млин. Ставка12 злотих за годину неттто. 12,96 злотих за годину неттто - без подату для працівників до 26 років.
12.84 zł netto
 
 
P180518
Монтаж деталей автомобіля. Робота на конвеєрі.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналМонтаж деталей автомобіля. Робота на конвеєрі. Графік роботи2 зміни, пн-пт плюс щосуботи. Від 200 годин / міс.
12.84 zł netto
 
 
P180413
Підготовка пакувального матеріалу, склейка. Контроль якості. Пакування, маркування.
СтатьЖінки, Чоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналПідготовка пакувального матеріалу, склейка. Контроль якості. Пакування, маркування. Зарплата11,75 злотих за годину, премії
12.84 zł netto
 
 
P181026
Монтаж на лінії, докручування елементів, наклеювання етикеток, контроль якості, переміщення деталей.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналМонтаж на лінії, докручування елементів, наклеювання етикеток, контроль якості, переміщення деталей. Ставка13,00 злотих нетто за годину.
13.00 zł netto
 
 
P171213
Виготовлення рульових систем (механізовано). Жінки загалом працюють на контролі якості і на подачі дрібних деталей на процес.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналВиготовлення рульових систем (механізовано). Жінки загалом працюють на контролі якості і на подачі дрібних деталей на процес. Ставка12,84 злотих нетто.год., податкова льгота робітникам до 26 років
12.84 zł netto
 
 
P170927
Філеювання сирої риби, посол риби, розміщення риби на візках для коптильні, зважування, філеювання копченої риби, упаковка / етикетка, миття ящиків і візків.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналФілеювання сирої риби, посол риби, розміщення риби на візках для коптильні, зважування, філеювання копченої риби, упаковка / етикетка, миття ящиків і візків. Графік роботиГрафік гнучкий, залежить від замовлення виробництва (може бути 12 годин / 7 днів / 2 зміни, може бути 4-6 годин в день). Перерва 15 хвилин кожні 4 години.
12.00 zł netto
 
 
P180227
Прості монтажні операції на виробничій лінії, з використанням електроінструменту, візуальний контроль якості.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналПрості монтажні операції на виробничій лінії, з використанням електроінструменту, візуальний контроль якості. Графік роботиВід 204 годин на місяць. Залежить від відділу, робота по змінах.
12.84 zł netto
 
 
P171220-1
Специфічний запах розчинника! Функції: - контроль якості виробів, отриманих для подальшої обробки\; - просте виготовлення виробів: виправлення недоліків, шліфування наждачним папером, орбітальної шліфувальною машиною для поліпшення якості відлитого вироба і надання йому поверхні для подальшої поліровки\; - переміщення виробів до і від виробничої дільниці\; - позначення виробів виробничими знаками\; - дотримання порядку на робочому місці, прибирання\; - при необхідності - виконання функцій помічника.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідВітається досвід ремонту автомобільних бамперів - шпаклівка і фарбування ФункціоналСпецифічний запах розчинника! Функції: - контроль якості виробів, отриманих для подальшої обробки;- просте виготовлення виробів: виправлення недоліків, шліфування наждачним папером, орбітальної шліфувальною машиною для поліпшення якості відлитого вироба Ставка12,84 злотих нетто.год., податкова льгота робітникам до 26 років
12.84 zł netto
 
 
P171115
Програмування та обслуговування верстатів з ЧПУ, самостійне переоснащення верстатів, розрахунок допуску деталей, читання технологічної документації. Підготовка робочого місця та інструментарію. Введення параметрів та контроль роботи верстата. Використання вимірювальних приладів та інструментів. Розрахунок допуску вироблених деталей. Переоснащення верстата. Контроль технічного стану верстата. Уміння підбирати інструмент для обробки. Програмування та обслуговування верстата з ЧПУ. Виконання вимірювань деталей.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідДосвід роботи на верстатах з ЧПУ ФункціоналПрограмування та обслуговування верстатів з ЧПУ, самостійне переоснащення верстатів, розрахунок допуску деталей, читання технологічної документації. Підготовка робочого місця та інструментарію. Введення параметрів та контроль роботи верстата. Використання Зарплата14 злотих/година нетто на випробувальний термін 3 місяці (при демонстрації високої кваліфікації випробувальний термін може бути скорочений).
15.00 zł netto
 
 
P180406
Прості виробничі маніпуляції - зняття з конвеєрної стрічки, упаковка в коробки, укладання на палети.
СтатьЖінки Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців ДосвідБез досвіду ФункціоналПрості виробничі маніпуляції - зняття з конвеєрної стрічки, упаковка в коробки, укладання на палети. Графік роботиВ середньому 240 годин / міс., 2 зміни, 5 днів / тиждень., мінімум 40 годин / тиждень.
12.84 zł netto
 
Показати ще 24 вакансії
Фільтри вакансій
Терміновий набір
Стать
Вік до
Досвід