Часто задаваемые вопросы
 • 🙌Почему у нас Бесплатно?💯💰

  Европейским законодательством запрещается взимать какую-либо оплату с Кандидата за предоставление ему места работы.
  К сожалению, украинский рынок трудоустройства за границей построен на оплате услуг агента именно Кандидатом.
  Наше лицензированное агентство гарантирует трудоустройство согласно европейским правовым нормам, а именно кандидат получает вакансию бесплатно, а услуги агентства оплачивает Клиент (работодатель).

 • 🎁 Какие документы нужны для офромления раьбочей визы в Польшу. ❓

  Для открытия Польской рабочей визы от Вас требуются такие документы:

  загран паспорт;
  украинский паспорт;
  ИНН.

 • 🛍 Что мне нужно сделать, чтобы устроится на работу в Польше ❓

  Откликнитесь на актуальную вакансию, опубликованную на нашем сайте, заполните резюме или оставьте заявку на консультацию. Наш менеджер свяжется с вами, обсудит детали вакансии и организует собеседование. В случае, если вы соответствуете требованиям вакансии, и работодатель утвердит вашу кандидатуру, мы начнем оформление всех необходимых документов.

 • 🚀 Можно ли открыть годовую визу в польшу ❓

  Годовую визу можно открыть только в двух случаях:

  если у Вас ранее была полугодовая виза;
  если Вы легально работали в Польше по безвизу.

 • Вакансии Краков, а так же работа в польше в пекарне от компании FPS.
 • В агенстве по трудоустройству FPS найдете в польше на заводах и фабриках, а так же работа в познани.
 • Трудоустройство в Польше для женщин, найти не составит труда в нашем агенстве, а так же работа в пекарне польша на выгодных условиях от компании FPS.
 • Вакансии в Польше, как быстро найти работа варшава, лучшие предложения робота вроцлав польша найдете на нашем сайте FPS.
 • Работа украинцам в Польше, выбирайте вакансии в нашем агенстве по трудоустройству в Польше FPS.com.ua, а также лешно работа на выгодных условиях.

УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Затримано 15 громадян України і Грузії, що нелегально працювали на території Польщі

27.07.2018

11 липня поточного року співробітники Надоджанського відділу прикордонної служби РП в рамах перевірки законності працевлаштування іноземців виявили, що 15 громадян України та Грузії працюють на території Польщі незаконно.

Розслідування показало, що іноземці працювали на території РП незаконно. В основі правопорушення буловиконання роботи без необхідного дозволу, а в кількох випадках робота була надана на умовах, несумісних з дозволом.

Офіцерами ПС Каліша, Зеленої Гури, Легніци і Клодзко було виявлено 11 громадянин України і 4 громадянина Грузії, які виконували роботу, що не відповідала правовим нормам РП.

Зокрема, співробітники прикордонної служби в Клодзко затримали шістьох громадян України, які працювали незаконно. Чоловіки у віці від 23 до 30 років, які виконували будівельні роботи.

Українці, які працювали нелегально, добровільно подали відповідні заяви, де зобов’язалися сплатити штраф. Громадяни України також зобов’язані покинути територію Польщі протягом 30 календарних днів. Заборона повторного в’їзду на територію РП триватиме один рік.

Проте, це було не єдиним порушенням, виявленим під час перевірки. В той же час співробітниками ПС в Єленій Гурі було виявлено порушення в одному з місцевих швейних закладів, де було затримано 4 громадян України, які виконували роботу без необхідних дозволів. Затримані — це 3 жінки та чоловік у віці від 26 до 50 років.

Офіцери ПС в Калішу Острувського повіту заарештували 4 громадян Грузії, які виконували роботу на будівельних майданчиках без відповідних на те дозволів. Іноземці будуть зобов’язані повернутися вкраїну свого походження  у зв’язку з порушенням положень Закону про зайнятість та інституцій ринку праці.

Останнє затримання було проведено співробітниками Прикордонної служби в Легниці. Затримано громадянина України. 37-річний чоловік, який працював незаконно, також зобов’язаний повернутися на батьківщину.

Порушення Закону про працевлаштування та зайнятість іноземців на ринку праці в Польщі тягне за собою судовий розгляд та штрафи, мінімальна сума яких складає 3000 тисячі польських злотих. На роботодавців подано до суду, де буде встановлено суму штрафу, яка може складати до 30000 тисяч злотих. Джерело: inpoland.net.pl

Коментарі

Не знайдено дописів