УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Логотип компанії FPS

Європейська столиця молоді 2023 буде у польському Любліні

29.03.2021

Європейська столиця молоді 2023 у Любліні –  це шанс для того, аби створити у місті простір для тривалих змін. Про напрямки діяльності розповідає директор Центру міжнародної співпраці Люблінської міської адміністрації Кшиштоф Становський та представник громадської організації Sempre a Frente, що виступила ініціатором у тому, аби Люблін позмагався за це звання, Матеуш Малиска.

«Коли ми думаємо над тим, що ми будемо мати завдяки титулу Європейська столиця молоді, то слід сказати про дві речі. Перша і найважливіша річ – це звернення особливої уваги на справи молоді. Важливим є погляд на те, якою є її участь у житті міста і також у прийнятті певних рішень, що стосуються міста. 
Якщо говорити про найважливіші точки програми, то для мене це без сумніву інформаційна система для молоді, створення центру допомоги дітям – кримінальним жертвам і жертвам насилля у Любліні, а також створення молодіжного простору. Тобто це такі речі, що не будуть одноразовими подіями, але що у нашому люблінському просторі будуть назавжди, також і після року Європейської столиці молоді.»

Коментарі
 

Не знайдено дописів