УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Логотип компанії FPS

В Польщі почалося "полювання" на нелегальних працівників

27.02.2018

Нелегальною в Польщі вважається робота, яка не є офіційно задокументована, тобто роботодавець і працівник не підписали жодного офіційного документа про працевлаштування, а відтак не були сплачені відповідні податки. За нелегальне працевлаштування людей на польському підприємстві роботодавець може заплатити штраф від 1 до 30 тисяч злотих в залежності від ситуації. Якщо неофіційно працевлаштованим працівником є іноземець, власник підприємства в Польщі може заплатити штраф в розмірі від 3 тисяч злотих.

Нагадаємо, в Польщі роботодавці стали все рідше платити своїм працівникам за понаднормову роботу. У той же час, згідно з результатами дослідження польського Нацбанку, більшість українців в Польщі працюють понаднормово, а саме 54 години в тиждень, в той час, як поляки всього 41 годину.

З недавніх пір в Польщі прикордонна служба проводить масштабні перевірки фірм щодо нелегального працевлаштування. Під ударом опинилися громадяни України, оскільки саме вони найчастіше працюють без належних документів. Про це повідомляє "Європейська правда".

"Днями співробітники Прикордонної служби провели перевірку агентства з працевлаштування в Гданську. Агентство нелегально працевлаштувало 134 іноземців, в тому числі 126 громадян України та 8 громадян Білорусі", - повідомив прес-секретар морського командування Прикордонної служби капітан Анджей Юзьвяк.

За інформацією видання, власникам агентства загрожує штраф в розмірі до 30 тис. Злотих (близько 240 тис. Грн), а нелегально працевлаштованих українців і білорусів депортують.

Коментарі
 

Не знайдено дописів