Часто задаваемые вопросы
 • 🙌Почему у нас Бесплатно?💯💰

  Европейским законодательством запрещается взимать какую-либо оплату с Кандидата за предоставление ему места работы.
  К сожалению, украинский рынок трудоустройства за границей построен на оплате услуг агента именно Кандидатом.
  Наше лицензированное агентство гарантирует трудоустройство согласно европейским правовым нормам, а именно кандидат получает вакансию бесплатно, а услуги агентства оплачивает Клиент (работодатель).

 • 🎁 Какие документы нужны для офромления раьбочей визы в Польшу. ❓

  Для открытия Польской рабочей визы от Вас требуются такие документы:

  загран паспорт;
  украинский паспорт;
  ИНН.

 • 🚀 Можно ли открыть годовую визу в польшу ❓

  Годовую визу можно открыть только в двух случаях:

  если у Вас ранее была полугодовая виза;
  если Вы легально работали в Польше по безвизу.

 • 🛍 Что мне нужно сделать, чтобы устроится на работу в Польше ❓

  Откликнитесь на актуальную вакансию, опубликованную на нашем сайте, заполните резюме или оставьте заявку на консультацию. Наш менеджер свяжется с вами, обсудит детали вакансии и организует собеседование. В случае, если вы соответствуете требованиям вакансии, и работодатель утвердит вашу кандидатуру, мы начнем оформление всех необходимых документов.

 • Подработка лешно, найти не составит труда в нашем агенстве, а так же работа в городе познань на выгодных условиях от компании FPS.
 • Работа Познань, выбирайте вакансии в нашем агенстве по трудоустройству в Польше FPS.com.ua, а также в польше пекарь на выгодных условиях.
 • Вакансии в Польше, как быстро найти работа краков вакансии, лучшие предложения робота во вроцлаве найдете на нашем сайте FPS.
 • Срочные вакансии в Польше, а так же работа в городе сважендз от компании FPS.
 • В агенстве по трудоустройству FPS найдете подработка во вроцлаве, а так же работа познань польша.

УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Українець – також клієнт. Портали, газети, магазини та навіть юридичні фірми створюються для нього в Польщі

07.09.2018

Український працівник вже є нормою в більшості польських компаній. Але українці починають ставитися до польського бізнесу також частіше як клієнти. Все більше і більше проектів спрямовані на нього. Є вже спеціальні рахунки для українців, газети та навіть офіси.


Українці в Польщі заробляють все більше і більше – 75 відсотків отримує понад 2,5 злотих на руки. І це означає, що в очах польського бізнесу вони є не тільки матеріалами для співробітників, але й хорошими клієнтами.

Українець зараз є важливим клієнтом у Польщі. Спеціально для сусідів із Сходу створюється велика кількість послуг та веб-сайтів. Приклад? Портали з рекламою роботи. Що робить їх відмінними від польських відповідників? Офіційно даються робочі ставки.

Банки та телекомунікації вже давно мають пропозиції для приїжджих із Сходу. Але інші компанії також все більше думають про мігрантів: веб-сайти, магазини та навіть медіа-компанії. Однак найчастіше українці роблять перші кроки у Польщі до юридичних фірм. Вони все більше намагаються пристосувати пропозицію до них.


Канцелярія для українців. "Це основа"

У Польщі вже є офіси, які спеціалізуються на наданні допомоги робітникам зі Сходу. Наприклад, Варшавське відділення Оксани Пьонтковської. Воно гарантує, що для українців або білорусів правова допомога в Польщі має вирішальне значення, але часто на початку абсолютно не мають уявлення про неї.

 — В основному ми обслуговуємо фізичних осіб. Це найчастіше справи, що стосуються легалізації перебування – це для народу України і Білорусії бази, але без цього вони не можуть працювати або вчитися. Більшість людей намагаються вирішувати такі питання самі, але коли виникають проблеми, то вже йдуть до адвоката, – каже money.pl Piątkowska. Вона додає, що він виконують "десятки" справ працівників з Білорусі та України.

Познаньський офіс Kacprzak & Kowalak пішов в інший бік – вони беруть на роботу фахівця, щодо українських справ. Сьогодні "східні" справи складають близько 10 відсотків усіх, які ведуть в офісі.

— Найчастіше запити стосуються неоплачених грошей, суперечок із роботодавцем чи легалізації перебування. Є також проблеми компенсації або нещасних випадків на роботі. Багато чого також стосується сімейних питань, наприклад, аліментів. Бувало і таке, що наш клієнт купив автомобіль в Польщі, який, як з'ясувалося, раніше був вкрадений, – говорить Бартош Ковалак.

 Все частіше українці хочуть створити свої компанії на річці Вісла – і часто запитують адвоката про допомогу.

— Найбільш популярними галузями є логістика, гастрономія та послуги з прибирання, – каже Пьонтковська. Він додає, що у українців немає побоювань щодо відкриття бізнесу в Польщі.

Ковалак також бачить, що іммігранти хочуть почати з нами справу.

— Ми вважаємо, що існує потенціал, коли справа доходить до замовників із Сходу, – говорить він.

Міністр з питань експлуатації українців: "Іноді є проблеми, як з польськими працівниками". 


Українські газети, магазини, послуги, портали ...

Звичайно, пропозиція для працівників зі Сходу не обмежується юридичною допомогою. Оскільки українці та білоруси все частіше шукають роботу в Польщі самостійно, є реклама, створена спеціально для них. Одним з перших таких послуг є tvojarabota.pl – тут ви можете знайти пропозиції з роботи по всій країні. Веб-сайт має дві мовні версії – українську та російську, але польської не має.

Цікаво, що в оголошеннях наведені показники. Це те, що полякам, які шукають роботу, дуже хотіли б. Ми писали про це в O sprawie pisaliśmy w money.pl.
Коли поляки почали масово переселятися на острови, там з'явилися польські засоби масової інформації – газети та радіостанції. Повільно таку тенденцію можна спостерігати і у випадку українців на Віслі. Для українців є кілька сайтів – NaszWybir або polukr.net. Далі пішла Агора, одна з найбільших ЗМІ в Польщі. В кінці 2017 року вона почала публікувати безкоштовну газету «Pryvit», адресовану українцям, які живуть у Вроцлаві.

— Вроцлавська редакція «Gazeta Wyborcza», яка створює «Pryvit» з Українським Фондом, отримали багато привітань від українців, кілька місцевих органів влади та представників місцевого бізнесу щодо ідеї, намацуючи міграційно-економічні тенденції і послідовності в реалізації проекту, – каже money.pl Агата Станішевська, Прес-секретар Агори. Вона також заявляє, що тираж газети складає 6000 копій

Поляки на островах з середини попереднього десятиліття почали створювати польські магазини, пекарні та делікатеси. З одного боку, такі магазини забезпечують  польських мігрантів в продуктах з вітчизни, з іншого – рекламували «Зроблено в Польщі» в Великобританії. І те ж саме можна повільно спостерігати, коли мова йде про українців. Українські делікатеси  "Ukrainoczka". 

діють у Гожуві Велькопольському та в Щеціні. За їх оцінками, половина їхніх клієнтів це іммігранти, а інша половина – поляки. Існує також інтернет-магазин УкраїнаШоп з косметикою та продуктами харчування зі Сходу.

Тим не менш, на річці Вісла немає українських клубів, барів або кінотеатрів. І все ж такі інститути, якими керують поляки, можна легко знайти у Великобританії або Німеччині.

Оксана Пьонтковська пояснює, що хоча іммігранти зі Сходу заробляють все краще і краще, ще не думають, щоб заробити гроші, щоб витратити їх на розваги.

— Я думаю, що українці не хочуть витрачати стільки грошей на свята чи насолоди, як поляки. Ситуація у їхній країні важка, тому часто вони просто змушені надсилати гроші туди, – каже вона.

Скільки насправді українців регулярно перебувають у Польщі? Визначення точного числа – нелегка справа. Кажуть, що навіть 3 мільйони з них працюють у Польщі. Зрозуміло, що все більша частина з них розраховуються з польськими податковими органами.  Кількість українських працівників, які сплачують внесок ZUS у Польщі, зросла з 270,3 тис. наприкінці другого кварталу 2017 року до 403,24 тис. злотих наприкінці 2 кварталу 2018 року.


https://www.money.pl/gospodark...

Коментарі

Не знайдено дописів