Часто задаваемые вопросы
 • 🚀 Можно ли открыть годовую визу в польшу ❓

  Годовую визу можно открыть только в двух случаях:

  если у Вас ранее была полугодовая виза;
  если Вы легально работали в Польше по безвизу.

 • 🙌Почему у нас Бесплатно?💯💰

  Европейским законодательством запрещается взимать какую-либо оплату с Кандидата за предоставление ему места работы.
  К сожалению, украинский рынок трудоустройства за границей построен на оплате услуг агента именно Кандидатом.
  Наше лицензированное агентство гарантирует трудоустройство согласно европейским правовым нормам, а именно кандидат получает вакансию бесплатно, а услуги агентства оплачивает Клиент (работодатель).

 • 🎁 Какие документы нужны для офромления раьбочей визы в Польшу. ❓

  Для открытия Польской рабочей визы от Вас требуются такие документы:

  загран паспорт;
  украинский паспорт;
  ИНН.

 • 🛍 Что мне нужно сделать, чтобы устроится на работу в Польше ❓

  Откликнитесь на актуальную вакансию, опубликованную на нашем сайте, заполните резюме или оставьте заявку на консультацию. Наш менеджер свяжется с вами, обсудит детали вакансии и организует собеседование. В случае, если вы соответствуете требованиям вакансии, и работодатель утвердит вашу кандидатуру, мы начнем оформление всех необходимых документов.

 • Вакансии в Польше, как быстро найти работа в польше склады, лучшие предложения заработки в польше найдете на нашем сайте FPS.
 • Работа в Познане, выбирайте вакансии в нашем агенстве по трудоустройству в Польше FPS.com.ua, а также польша швея на выгодных условиях.
 • Швея в Польше, найти не составит труда в нашем агенстве, а так же работа в пекарне польша на выгодных условиях от компании FPS.
 • В агенстве по трудоустройству FPS найдете в польше пекарь, а так же работа краков.
 • Швея в Польшу, а так же работа в польше водителем от компании FPS.

УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Українці в Польщі заробляють навіть у 5 разів більше, ніж на батьківщині

09.08.2018

За ту саму роботу в Польщіукраїнські працівники отримують від 3 до 5 разів більше, ніж у себе вдома. Такі висновки зробили експерти з PersonnelService. Найбільша різниця в заробітній платі відчутна у сфері будівництва, де зарплата є на 390% більша, ніж в Україні. Навіть працюючи касиром або продавцем-консультантом, можна заробити в чотири рази більше, і понад три рази - працюючи в сфері транспорту або логістики.

„Працівник з України, легально працюючи в польському готелі протягом 9 місяців, заробляють стільки ж, як і в Україні, але за 3,5 роки. Проте такі висновки виникають також з того, що двоє з трьох працівників витрачає на власне утримання не більше, ніж 500 злотих в місяць. З однієї сторони, такі низькі витрати виникають з бонусів, які польські працедавці пропонують для своїх працівників, наприклад житло та транспорт до місця праці, а з другої сторони через те, що багато заробітчан їде до Польщі на дуже короткий термін, через що вони накопичують, а не витрачають свої збереження” – зауваживдиректорPersonnelService Кшиштоф Інглот.

Список найбільш оплачуваних професій в Польщі очолює будівництво. З порівняння даних статистичних установ обох країн (StateStatisticsServiceofUkraine і GłównyUrządStatystyczny) за перший квартал 2018 року виникає, що середня місячна зарплата в сфері будівництва в Україні складає близько 976 злотих, коли в Польщі – 4 747 злотих за місяць.

„Будівництво є однією з тих сфер, яка наймає на роботу найбільше працівників з України. Популярність даної професії виникає через дуже стрімкий розвиток ринку нерухомості. Українці із задоволенням приїжджають до нас на роботу на будівництво, хоча б через зарплату, яка у 5 разів більша,” – додав пан Інглот.

Виїзд на заробітки до Польщі є хорошою альтернативою для тих, хто працює у сфері гастрономії та готельної справи. Середня місячна заробітна плата в галузі HoReCa(готелі, ресторани, кафе) в Україні складає 784 злотих, коли в Польщі 3 557 злотих за місяць. Різниця є колосальною.

Наступною в списку є сфера промислової переробки. Польські роботодавці платять в 4 рази більше, ніж на Україні. Більшість заробітчан, для того, аби заробити більше, ніж у себе вдома, не потребують спеціальної освіти, що є додатковою перевагою.

„Польське ремісництво розвивається, через що потреба в працівниках збільшується, а зокрема потреба в людях з певною кваліфікацією. Фірми знаходяться в постійних пошуках кандидатів через недостатню кількість рук, що спричиняє простої у постачальників, і навіть відмови від нових замовлень. Тому багато підприємств не можуть собі цього дозволити” – стверджує директорPersonnelService.

Згідно з даними Головної Статистичної Установи слідує, що в І кварталі 2018 року середня заробітна плата в сфері торгівлі складає 4600 злотих. Людина, яка працює у торгівлі, наприклад касиром або продавцем, в Україні може заробити лише 1248 злотих.

„Сфери транспорту та складів для зберігання постійно розвиваються, про що свідчить розбудова дорожнього транспорту, а також розширення складських приміщень. За звітом CBRE „Ринок складських приміщень в Польщі в першому кварталі 2018 року” площа складських приміщень складає 13,9 мільйона м², тобто понад 20% більше, ніж в тому самому часі в 2017 році. При тому більшість складських приміщень знаходиться в сфері будівництва (1,8 млн м²). Таке зростання призводить до ще більшої потреби в нових працівниках. Такі висновки можна зробити з кількості заявок на роботу, які в 2017 році нараховується аж 76 тисяч.

Заробітчани з України можуть тішитися польськими заробітними платами, оскільки вона в 220% більші, ніж в самій Україні. В першому кварталі 2018 року польські зарплати складали 4166 злотих, коли водночас українські зарплати складали 1286 злотих.

Джерело: http://serwisy.gazetaprawna.pl/

Коментарі

Не знайдено дописів