УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Логотип компанії FPS

Соціальні виплати українцям в Польщі у 2021 році. Хто і скільки отримає?

25.01.2021

Соціальні виплати українцям в Польщі виплачуються за умови наявності постійного дозволу на проживання. Однак деякі із заробітчан теж можуть на них претендувати.

Нульовий податок

Соцвиплати українцям в Польщі починаються з відсутності податку. Молодь, якій не виповнилося ще 26 років, від його сплати звільняється. Але за умови, якщо річний дохід не перевищує 85 500 злотих.

Податкові пільги

На них можуть претендувати сім'ї з неповнолітніми дітьми. Пільга діє до 25 років, якщо дитина вчиться і не працює. При цьому неважливо, де проживає чадо: в Польщі, в Україні або іншій країні.

Проєкт Rodzina 500+

Ваші діти відвідують польський садок або школу? У цьому випадку держава компенсує 500 злотих щомісяця.

Медичне страхування

Кожен, хто офіційно працює в Польщі - щомісяця віддає частину грошей за страховку. Вона знадобиться у тому випадку, якщо людина захворіє. А при доплаті незначної суми за дитину, вона теж потрапляє під страхування. Для цього батьки подають заяву на роботі.

Допомога на збори у школу

Якщо у вас є карта поляка, вам виділять раз на рік 300 злотих. Вони розраховані на покупку шкільного приладдя для вашого чада. Заявку на цю виплату подавайте онлайн, через банк.

Допомога на відпочинок

Соцвиплати українцям в Польщі призначать і тоді, якщо вони хочуть відпочивати всією сім'єю у межах країни. Бонус у розмірі 500 злотих видадуть на кожного з дітей. Але відпочивати на них за кордоном заборонено.


На допомогу від держави можуть розраховувати тільки ті, хто перебуває у країні офіційно. Або працевлаштований згідно із законом. Нелегальні працівники втрачають право на будь-які виплати.

Коментарі
 

Не знайдено дописів