УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Логотип компанії FPS

ПМП у Польщі: ТОП-5 міст для переїзду

15.11.2021

Розповідаємо про найпривабливіші для життя польські міста.

1. Варшава

Столиця поєднує атмосферу старої Європи та ритм сучасного мегаполісу. У Варшаві великий вибір державних та міжнародних компаній з працевлаштування, університетів, шкіл, спортивних та торгових центрів. Чверть міста займають парки та зелені зони, розвинена мережа велосипедних доріг.

2. Краків

Краків – головний культурний центр країни. Розвинений туризм сприяє поповненню бюджету та забезпечує зайнятість населення. Тут відкрито понад 20 вишів, проживає близько 200 тис. студентів та викладачів, знаходяться офіси провідних IT-компаній. Краків сподобається тим, хто хоче жити у затишному старому місті європейського рівня розвитку. Неподалік Кракова розташовані гори Татри — екологічно чистий район для катання на лижах та піших прогулянок.

3. Познань

Познань – місто бізнесу, торгівлі та інвестицій. Посідає друге місце серед польських міст у рейтингу Forbes із привабливості для підприємців. Познань відомий малоповерховими кольоровими будинками, тут зелено та чисто, добре розвинений транспорт. Ще одна перевага – розташування в 2-х годинах їзди від Берліна та можливість подорожувати Європою.

4. Труймясто (Гдиня, Сопот та Гданськ)

Агломерація входить до найбезпечніших міст країни. Рівень медицини, кількість дитячих садків та шкіл вища, ніж в інших регіонах. Близьке розташування до моря та архітектура міст приваблюють туристів та приїжджають на ПМП. У Труйм'ясто динамічно розвивається бізнес та промисловість. Значне місце в економіці займає порт у Гданську.

5. Вроцлав

Вроцлав називають "польською Венецією": розташований на 12 островах, через які прокладено понад 200 мостів. Місто має статус «Культурної столиці Європи», щороку сюди приїжджають тисячі туристів. Завдяки розвиненій економіці, Вроцлав приваблює інвесторів та бізнесменів.
Тут найнижчий рівень безробіття у Польщі (менше 1%).

Коментарі
 

Не знайдено дописів