Часто задаваемые вопросы
 • 🚀 Можно ли открыть годовую визу в польшу ❓

  Годовую визу можно открыть только в двух случаях:

  если у Вас ранее была полугодовая виза;
  если Вы легально работали в Польше по безвизу.

 • 🛍 Что мне нужно сделать, чтобы устроится на работу в Польше ❓

  Откликнитесь на актуальную вакансию, опубликованную на нашем сайте, заполните резюме или оставьте заявку на консультацию. Наш менеджер свяжется с вами, обсудит детали вакансии и организует собеседование. В случае, если вы соответствуете требованиям вакансии, и работодатель утвердит вашу кандидатуру, мы начнем оформление всех необходимых документов.

 • 🎁 Какие документы нужны для офромления раьбочей визы в Польшу. ❓

  Для открытия Польской рабочей визы от Вас требуются такие документы:

  загран паспорт;
  украинский паспорт;
  ИНН.

 • 🙌Почему у нас Бесплатно?💯💰

  Европейским законодательством запрещается взимать какую-либо оплату с Кандидата за предоставление ему места работы.
  К сожалению, украинский рынок трудоустройства за границей построен на оплате услуг агента именно Кандидатом.
  Наше лицензированное агентство гарантирует трудоустройство согласно европейским правовым нормам, а именно кандидат получает вакансию бесплатно, а услуги агентства оплачивает Клиент (работодатель).

 • В агенстве по трудоустройству FPS найдете для семейных пар в польше, а так же работа на заводах польши.
 • Польша робота на заводах, а так же работа в польше гожув от компании FPS.
 • Разнорабочий в Польше, найти не составит труда в нашем агенстве, а так же работе в польше для женщин на выгодных условиях от компании FPS.
 • Вакансии в Польше, как быстро найти работа в лешно, лучшие предложения столяр польша найдете на нашем сайте FPS.
 • Работа в Гожув Велькопольский, выбирайте вакансии в нашем агенстве по трудоустройству в Польше FPS.com.ua, а также вакансии гожув на выгодных условиях.

УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Вимоги польського консульства до медичного страхування

13.10.2018

Отож, аби отримати національну візу та виїхати за кордон, окрім іншого, в консульство необхідно подати документ, підтверджує наявність медичного страхування. Сьогодні в Україні існує безліч страхових фірм, які готові виробити такі поліси, однак, як наголошує Польське Консульство, не всі страхові поліси відповідають тим вимогам, які передбачені законом, а тому можуть стати підставою для відмови у видачі візи.

Як повідомляють у Консульстві, не усі поліси забезпечують перед закладами, які надають медичні послуги в Польщі, виконання зобов’язань страхувальника, а фінансові ризики, пов’язані з наданням медичних послуг, обтяжують медичні заклади.

Часто особи, які звертаються за національними візами і разом із візовою заявою подають підтвердження наявності медичного страхування, не завжди усвідомлюють відповідальність свого страхувальника щодо конкретних випадків, перелік яких міститься в умовах страхування. В результаті, особи, яким потрібна медична допомога на території Польщі, часто стикаються з проблемами через наявність у них невідповідного страхового полісу.

Відтак, Польські Консульства постановили більш прискіпливо ставитися до перевірки страхового полісу, наявного в особи, що бажає отримати візу. Тепер в консульських установах прийматимуться лише такі страхові медичні поліси, які забезпечуватимуть повну відповідальність страхувальника у межах суми страхового покриття і надання послуг, зазначених у полісі.

Які страхові поліси визнаватимуться консульськими установами для видачі візи?

Заради забезпечення громадян від неприємних ситуацій за кордоном через неналежне страхування, Польські консульства визнаватимуть для видачі національної візи тільки ті страхові поліси, що відповідають наступним вимогам:

 • Мінімальна сума страхового покриття полісу має становити 30 000 євро;
 • Термін дії страхового полісу не може бути коротшим за період перебування іноземця на території Польщі;
 • Страховий поліс повинен забезпечувати усі витрати, які можуть виникати під час перебування за кордоном, такі як:
 1. потреба повернення в Україну з медичних причин;
 2. надання медичної допомоги за кордоном;
 3. невідкладне шпіталізування за кордоном;
 4. у зв’язку зі смертю, коли страхувальник зобов’язується покрити надані застрахованій особі кошти для оплати медичних послуг безпосередньо для закладу, що надає ці послуги, на підставі рахунку, виданого цим закладом.

Вимоги до медичного страхування

Польське Консульство оприлюднило також перелік страхових фірм, поліси яких можуть визнаватися за такі, що відповідають вимогам, про які йдеться у Законі про іноземців та будуть підставою для видачі національних віз, при забезпеченні інших вимог необхідних для видачі такої візи. 

Перелік страхових фірм, поліси яких відповідають усім необхідним вимогам:

 1. ПЗУ Україна
 2. ГЛОБАЛ ГАРАНТ
 3. ПРОВІДНА
 4. ГАРДІАН
 5. ЕТАЛОН
 6. КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП
 7. ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

Якщо ви обрали страховий поліс іншої фірми (не вказаної у переліку Польського Консульства), то в такому випадку консул проаналізує конкретний страховий поліс у процесі розгляду візової заяви та перевірить, чи відповідає він зазначеним вище вимогам.

Зокрема, консул буде аналізувати, чи дане страхування буде забезпечувати закладу, який надаватиме медичні послуги на території Польщі, безпосереднє виконання своїх зобов’язань перед ним.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
У випадку, якщо страховий поліс не буде відповідати вищезазначеним вимогам, консул матиме підстави відмовити у наданні візи!

Джерело: http://vsetutpl.com/polske-kon...

Коментарі

Не знайдено дописів