УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Логотип компанії FPS

Чому ринок нерухомості у Польщі більш безпечний, ніж в Україні?

20.12.2021

Контроль забудовників – пріоритетні завдання Сейму та уряду Польщі.

Варто зазначити, що купівля квартири у Польщі для іноземця-українця – це вигідне вкладення коштів навіть для тих, хто проживає та працює в Україні. Придбати там нерухомість зможе не лише фізична, а і юридична особа, тобто компанія, яка зацікавлена в організації офісу для ведення бізнесу.

Якщо вирішується питання, що саме купити – квартиру чи будинок, необхідно знати, що для придбання особняка в більшості випадків буде потрібний дозвіл Міністерства внутрішніх справ Польщі. При купівлі квартири в такому дозволі нема потреби, а стати власником квадратних метрів можна навіть у випадках, якщо ви не маєте польського громадянства чи статусу ПМП. Тобто це під силу практично кожному, хто має таке бажання та необхідну суму. У Польщі мінімальні ризики при купівлі квартир і це пов'язано з наявністю практично досконалої законодавчої бази.

Важко не погодитися з тим, що придбання житла в Україні часто стає досить ризикованим завданням. Будівельні компанії, які давно відомі на українському ринку та здали в експлуатацію багато сучасних ЖК, несподівано стають банкрутами або не надають необхідної документації, щоб без проблем оформити своє законне право на житло.

Зовсім інша справа у Польщі. Уряд країни своєчасно реагує на всі фактори ризику, які можуть виникати у житловому будівництві та розробляє відповідні закони, які не дозволяють безкарно використовувати кошти інвесторів – майбутніх власників житла чи офісів у новобудовах.

Такі закони приймаються Сеймом та безвідмовно працюють на території країни, забезпечуючи:

  • добрі перспективи для будівельних компаній;
  • гарантію захисту коштів інвесторів, покупців квартир у новобудовах;
  • стабільність ринку житла.

Для того, щоб отримати необхідні відомості про придбання квартири, можна самостійно ознайомитися з чинним у Польщі законом "Про купівлю нерухомості іноземцями".

Коментарі
 

Не знайдено дописів