УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Логотип компанії FPS

Чому безкоштовно? Або як влаштований український ринок працевлаштування за кордоном.

15.01.2018

Багато українців переконані, що для того, щоб працювати в Польщі, потрібно заплатити гроші посередникам. Вони ж платять за можливість роботи в Польщі, яка насправді доступна на безкоштовних умовах. Часто ці витрати настільки високі, що на поїздку гроші збирають всією сім'єю. Більш того, після приїзду до Польщі часто виявляється, що працівника не чекає ніяких робочих місць.

Насправді, Європейським законодавством забороняється стягувати будь-яку оплату з Кандидата за надання йому місця роботи.

На жаль, український ринок працевлаштування за кордоном часто ігнорує цей факт і будуватися на оплату послуг агента саме Кандидатом.

Ми ж, хочемо сформувати серед українців свідомість, що можна знайти легальну роботу в Польщі, не сплачуючи при цьому додаткових коштів. Наше ліцензоване агентство гарантує працевлаштування відповідно до європейських правових норм, а саме кандидат отримує вакансію безкоштовно, а послуги агентства оплачує роботодавець.

Право на роботу - це природне право кожної людини. Право на легальну та безпечну роботу! Адже тільки така робота дає гарантії безпеки і розвитку. Ми пропонуємо доступ до інформації про права працівників, можливості легального працевлаштування, а також доступ до вакансій перевірених роботодавців.

Коментарі
 

Не знайдено дописів