УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Чи впливатиме воєнний стан на процес перетину польського кордону?

26.11.2018

Через блокування кордонів євробляхарями на межі зриву опинився заїзд групи кандидатів у кількості 86 осіб, зрекрутованих на замовлення нашого ключового клієнта SAMSUNG. Автобуси виїхали у неділю 25 листопада, на ранок понеділка за планом працівників вже мали оформлювати на підприємстві. Завдяки турботі та швидким скоординованим діям нашого перевізника, всю групу було доставлено до пішого переходу у Медиці. Перетин кордону зайняв близько двох годин. На польській стороні наших людей зустріли польські автобуси, заїзд групи відбувся за графіком.

Проте кандидати, які самостійно вчора добиралися до місця призначення, прибувають із добовим запізненням. Про ситуацію на кордоні нами було проінформовано підприємства, які ми обслуговуємо.

Верховна Рада в понеділок увечері проголосувала за запровадження воєнного стану в прикордонних регіонах України строком на 30 діб. Напередодні рішення про необхідність воєнного стану на екстреному засіданні схвалила Рада національної безпеки та оборони.

Президент в підсумку подав до Ради проект указу, що передбачає запровадження воєнного стану лише в регіонах, що межують з Росією та акваторією Чорного та Азовського морів - Чернігівській, Сумській, Харківський, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській та Вінницькій областях.

Під час засідання ВР Президент України зазначив, що воєнний стан жодним чином не вплине на процес перетину кордону. При проходженні митного контролю можливе посилення перевірки багажу, особистих речей та транспортних засобів. Втриматися від поїздок варто військовослужбовцям резерву першої черги.

Голова Генштабу Віктор Муженко зазначив, що розклад руху потягів може бути змінений під потреби військових. Також можливі збої, затримки в русі та зменшення кількості пасажирських рейсів.
Ми радимо нашим кандидатам зберігати спокій та по можливості оперативно попереджати рекрутерів та координаторів про ймовірні затримки та збої у транспортному сполученні. Також рекомендуємо надавати перевагу залізничному сполученню із Польщею до моменту вирішення ситуації із блокуванням пунктів пропуску.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук