Часто задаваемые вопросы
 • 🚀 Можно ли открыть годовую визу в польшу ❓

  Годовую визу можно открыть только в двух случаях:

  если у Вас ранее была полугодовая виза;
  если Вы легально работали в Польше по безвизу.

 • 🛍 Что мне нужно сделать, чтобы устроится на работу в Польше ❓

  Откликнитесь на актуальную вакансию, опубликованную на нашем сайте, заполните резюме или оставьте заявку на консультацию. Наш менеджер свяжется с вами, обсудит детали вакансии и организует собеседование. В случае, если вы соответствуете требованиям вакансии, и работодатель утвердит вашу кандидатуру, мы начнем оформление всех необходимых документов.

 • 🎁 Какие документы нужны для офромления раьбочей визы в Польшу. ❓

  Для открытия Польской рабочей визы от Вас требуются такие документы:

  загран паспорт;
  украинский паспорт;
  ИНН.

 • 🙌Почему у нас Бесплатно?💯💰

  Европейским законодательством запрещается взимать какую-либо оплату с Кандидата за предоставление ему места работы.
  К сожалению, украинский рынок трудоустройства за границей построен на оплате услуг агента именно Кандидатом.
  Наше лицензированное агентство гарантирует трудоустройство согласно европейским правовым нормам, а именно кандидат получает вакансию бесплатно, а услуги агентства оплачивает Клиент (работодатель).

УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

72% українців в Польщі використовують послуги мобільних операторів

31.07.2018

Лише 72% українців, котрі перебувають на території Польщі, користуються послугами мобільних операторів, з яких половина купує інтернет-пакети. Такі результати показує «Барометр Імміграції Заробітчан – І півріччя 2018». Натомість лише 13% українців користуються послугами польських банків. Експерти Personnel Service звертають увагу на те, що українці охочіше обирають пропозиції, котрі спеціально створені з думкою про їх потреби.

“Багато фірм в моменті, коли на польському ринку праці з’явився аж мільйон осіб з України, побачили для себе шанс на привернення уваги нової групи клієнтів. З’явилося багато спеціальних пропозицій, створених з думкою про потреби українських працівників, наприклад, переклад документів українською мовою, а в багатьох місцях з’явилися україномовні консультанти. Все для того, аби їхніми послугами скористалися працівники зі східної границі”- сказав голова Personnel Service Кшиштоф Інглот.

Три послуги, які найчастіше обирають працівники з України:

• пропозиції операторів мобільного зв’язку(72%)

• інтернет пакет(49%)

• телебачення (32%)

Перші два продукти, тобто інтернет і телефонний зв’язок, є ключовими з точки зору підтримання зв’язку з родиною, яка залишилася в Україні. 39% українців вважає, що довготривала розлука з близькими – це найважчий елемент роботи за кордоном. Телебачення являється інформаційно-розважальним елементом, який дозволяє краще познайомитися з культурою та мовою країни.

З меншим бажанням українські працівники наважуються на відкриття особистих рахунків в польських банках, хоча дані інституції одні з перших створили спеціальні пропозиції для даної групи клієнтів. З «Барометру Імміграції Заробітчан – І півріччя 2018» виникає, що послугами банків користується 13% громадян України, які находяться в Польщі. Подібний відсоток проводить грошові перекази у вибраних фінансових інституціях. Цікавим фактом є те, що українські працівники рідко роблять грошові перекази для своєї родини – 61% не користується даними послугами.

Західний Банк ВБК (BankZachodni WBK) – є один з найчастіше вибираних українцями банків.

“Українці для щоденного функціонування в Польщі, окрім праці, мусять користуватися багатьма послугами, в тому числі послугами зі сфери фінансів. В польських банках особисті рахунки має близько 75 тисяч клієнтів з України. Ми докладаємо усіх зусиль для того, аби направити до них зрозумілу і пристосовану пропозицію. Ми залучаємо україномовних працівників для  перекладу документів, а також ми створили спеціальну інтернет-сторінку українською мовою. Завдяки цьому особа, котра наважується на створення особистого банківського рахунку, маєвпевненість в тому, що розуміє умови” - стверджує директор Відділу роздрібного маркетингу і розвитку пропозицій в Західному Банку ВБК Марчін Павловські.

На страхування в Польщі наважується кожен десятий працівник з України (9%). Даний елемент вважається не настільки важливим серед працівників з інших країн. Але ще меншим зацікавленням користується приватна медична опіка, яку може дозволити собі лише 6% українців, тому що дані послуги в Польщі коштують досить дорого, особливо для кишені звичайного працівника. Послугами адвокатів та юристів користується лише 1% українців.

Коментарі

Не знайдено дописів