УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Вакансії в Польщі: Торунь

Сортувати за:
Популярні вище
24
     
 
P180124-2
Робота з гарячими виробами, виконання ручної зачистки від гарячої гуми та обробка виробів, сортування та складування виробів, заповнення виробничого формуляра. Інструмент, що використовується - кусачки, напилок, гумові щітки.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців ДосвідБез досвіду ФункціоналРобота з гарячими виробами, виконання ручної зачистки від гарячої гуми та обробка виробів, сортування та складування виробів, заповнення виробничого формуляра. Інструмент, що використовується - кусачки, напилок, гумові щітки. ЗарплатаЗростання ставки залежить від ефективності роботи і виконання плану.
12.84 zł netto
 
 
P180124-1
Підготовка машини та обладнання для формування виробів, закріплення інструменту та форм на обладнанні, введення технологічних даних на пульт литтєвої машини, обслуговування та контроль за роботою обладнання, обробка виробів, сортування та складування виробів, заповнення виробничого формуляра. Наявні процеси, під час яких необхідна ручна обробка виробів.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців ДосвідБез досвіду ФункціоналПідготовка машини та обладнання для формування виробів, закріплення інструменту та форм на обладнанні, введення технологічних даних на пульт литтєвої машини, обслуговування та контроль за роботою обладнання, обробка виробів, сортування та складування виро ЗарплатаЗростання ставки залежить від ефективності роботи та виконання плану.
12.84 zł netto