УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Вакансії в м. Познань та поруч з ним

Сортувати за:
Популярні вище
24
     
 
P171101
Робота на відкритому повітрі або в неопалюваному цеху. Обслуговування обладнання по переробці покришок: контроль подачі матеріалу, прийом виробів, консервація обладнання.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідДосвід роботи з механічним обладнанням ФункціоналРобота на відкритому повітрі або в неопалюваному цеху. Обслуговування обладнання по переробці покришок: контроль подачі матеріалу, прийом виробів, консервація обладнання. Ставка12,84 злотих нетто.год., податкова льгота робітникам до 26 років
12.84 zł netto
 
 
P190912
Підготовка пакувального матеріалу, склейка. Контроль якості. Пакування, маркування.
СтатьЖінки, Чоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців ДосвідБез досвіду ФункціоналПідготовка пакувального матеріалу, склейка. Контроль якості. Пакування, маркування. Ставка12 злотих/час нетто, премії. 12,96 злотих/час нетто - без податку до 26 років.
12.84 zł netto
 
 
P181116
Приготування тесту за поданими рецептурами і вказівкам технолога. оцінка основних параметрів тесту, їх реєстрація. Внесення даних в комп'ютерну систему дозування сировини. Обслуговування пекарського обладнання. Підтримка порядку.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідДосвід роботи в пекарні ФункціоналПриготування тесту за поданими рецептурами і вказівкам технолога. оцінкаосновних параметрів тесту, їх реєстрація. Внесення даних в комп'ютерну систему дозуваннясировини. Обслуговування пекарського обладнання. Підтримка порядку. Ставка13,8 злотих годину нетто. 14,8 - без податку до 26 років.
13.80 zł netto
 
 
P180514
Робота водієм навантажувача, завантаження / розвантаження, переміщення товарів.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівБіометричний паспорт з повним безвізом, Польська робоча віза D ДосвідДосвід керування автонавантажувачем ФункціоналРобота водієм навантажувача, завантаження / розвантаження, переміщення товарів. ЗарплатаЩомісячна премія 300 злотих за відсутність дисциплінарних.
12.84 zł netto