УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Philips Lighting Poland S.A. Pila

Philips Lighting Poland S.A. Pila
Philips - нідерландська компанія, діяльність якої ділиться на три основних напрямки: охорона здоров'я, світлові рішення і споживчі товари. Компанія займає провідні позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів і засобів для догляду за порожниною рота.
Сортувати за:
Популярні вище
24
     
 
P180312-2
Стать: Жінки, Чоловіки, Пари Наявність документів: Польска робоча віза D, від 5-ти місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольска робоча віза D, від 5-ти місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналЗалежить від цеху: - складання блоків для освітлювальних приладів (плати, компоненти); - виробництво світильників та ламп розжарювання; - упаковка. Монотонна робота з дрібними деталями, частіше сидячи, нахилившись. Ставка13,12 злотих за годину нетто - різноробочий, 13,5 - оператор вилочного навантажувача. Для працівників віком до 26 років діє податкова пільга.
13.12 zł netto
 
 
P191218
Обслуговування машини нарізки і формування електродів для ламп денного освітлення.
СтатьЧоловіки Наявність документівБіометричний паспорт з подальшою подачею на карту побиту, Польська робоча віза D, від 3 місяців ДосвідДосвід роботи з механічним обладнанням ФункціоналОбслуговування машини нарізки і формування електродів для ламп денного освітлення. Ставка13,00 злотих за годину неттто. Для працівників до 26 років діє податкова пільга.
13.00 zł netto
 
 
P191115
Техобслуговування, ремонт і відновлення вузлів устаткування в майстерні. Інспекція та оцінка стану обладнання і окремих вузлів. Заміна частин і вузлів обладнання. Забезпечення готовності обладнання до експлуатації.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D ДосвідДосвід слюсарних робіт, досвід роботи механіком промислового обладнання. ФункціоналТехобслуговування, ремонт і відновлення вузлів устаткування в майстерні.Інспекція та оцінка стану обладнання і окремих вузлів. Заміна частин і вузлівобладнання. Забезпечення готовності обладнання до експлуатації. СтавкаВипробувальний термін (1 місяць) - 14,13 злотих нетто. Після успішного проходження випробувального терміну - Umowa o pracę безпосередньо з заводом. Ставка 4000 злотих брутто (2854 злотих нетто, 17 злотих нетто / год) 168 годин / міс.
14.13 zł netto
 
 
P191209
Оператор машини фарбування ламп промислового призначення.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, від 3 місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналОператор машини фарбування ламп промислового призначення Ставка13,12 злотих за годину неттто. Для працівників до 26 років діє податкова пільга.
13.12 zł netto
 
Стать
Вік до
Галузь
Досвід