УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Вакансії в Любушському воєводстві

13.50 zł netto

Обслуговування обладнання; виробництво, контроль і упаковка елементів згідно документації.

12.00 zł netto
Специфічний запах розчинника! Функції: - контроль якості виробів, отриманих для подальшої обробки\; - просте виготовлення виробів: виправлення недоліків, шліфування наждачним папером, орбітальної шліфувальною машиною для поліпшення якості відлитого вироба і надання йому поверхні для подальшої поліровки\; - переміщення виробів до і від виробничої дільниці\; - позначення виробів виробничими знаками\; - дотримання порядку на робочому місці, прибирання\; - при необхідності - виконання функцій помічника.
1841.17 zł netto
Послуги з перевезення вантажів, керування транспортним засобом з дотриманням ПДР і закону про час роботи водія. Старанне виконання завдань з перевезення, збереження і перевезення вантажів без нанесення шкоди собі та фірмі. Звертати увагу на правильні та безпечні умови завантаження-вивантаження. Піклуватися про технічний стан авто, його вигляд і чистоту кабіни. Автопарк: тентовані автомобілі марки Mercedes (Euro 6) 2014-2018 року, Volvo.
12.00 zł netto
Обслуговування столярного обладнання (в залежності від вмінь та досвіду роботи). Обробка плити (дсп, ламінованої, шпонованої, лакованої). Скручування та збирання елементів меблів у відповідності до технічного рисунка.

Любуське воєводство або Любушське воєводство - воєводство, розташоване на заході Польщі. Головними містами є міста Зелена-Гура і Гожув-Великопольський. Населення - 1 021 470 осіб. Це самий лісистий регіон в Польщі. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D...