УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Вакансії в місті Катовіце та поруч з ним

Сортувати за:
Популярні вище
24
     
 
P190704
Прийом готової продукції, укладання на палетах, підтримання порядку, участь у прибиранні, завантаження матеріалу в млин.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналПрийом готової продукції, укладання на палетах, підтримання порядку, участь у прибиранні, завантаження матеріалу в млин. Ставка12 злотих за годину неттто. 12,96 злотих за годину неттто - без подату для працівників до 26 років.
12.84 zł netto
 
 
P180518
Монтаж деталей автомобіля. Робота на конвеєрі.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналМонтаж деталей автомобіля. Робота на конвеєрі. Графік роботи2 зміни, пн-пт плюс щосуботи. Від 200 годин / міс.
12.84 zł netto
 
 
P171213
Виготовлення рульових систем (механізовано). Жінки загалом працюють на контролі якості і на подачі дрібних деталей на процес.
СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідБез досвіду ФункціоналВиготовлення рульових систем (механізовано). Жінки загалом працюють на контролі якості і на подачі дрібних деталей на процес. Ставка12,84 злотих нетто.год., податкова льгота робітникам до 26 років
12.84 zł netto