Часто задаваемые вопросы
 • 🙌Почему у нас Бесплатно?💯💰

  Европейским законодательством запрещается взимать какую-либо оплату с Кандидата за предоставление ему места работы.
  К сожалению, украинский рынок трудоустройства за границей построен на оплате услуг агента именно Кандидатом.
  Наше лицензированное агентство гарантирует трудоустройство согласно европейским правовым нормам, а именно кандидат получает вакансию бесплатно, а услуги агентства оплачивает Клиент (работодатель).

 • 🎁 Какие документы нужны для офромления раьбочей визы в Польшу. ❓

  Для открытия Польской рабочей визы от Вас требуются такие документы:

  загран паспорт;
  украинский паспорт;
  ИНН.

 • 🚀 Можно ли открыть годовую визу в польшу ❓

  Годовую визу можно открыть только в двух случаях:

  если у Вас ранее была полугодовая виза;
  если Вы легально работали в Польше по безвизу.

 • 🛍 Что мне нужно сделать, чтобы устроится на работу в Польше ❓

  Откликнитесь на актуальную вакансию, опубликованную на нашем сайте, заполните резюме или оставьте заявку на консультацию. Наш менеджер свяжется с вами, обсудит детали вакансии и организует собеседование. В случае, если вы соответствуете требованиям вакансии, и работодатель утвердит вашу кандидатуру, мы начнем оформление всех необходимых документов.

 • Вакансии в Польше, как быстро найти работа на заводе, лучшие предложения вакансии в польше водителем найдете на нашем сайте FPS.
 • Работа на заводах в Польше, выбирайте вакансии в нашем агенстве по трудоустройству в Польше FPS.com.ua, а также срочные вакансии в польше на выгодных условиях.
 • В агенстве по трудоустройству FPS найдете польша гданьск работа, а так же работа на заводах.
 • Трудоустройство в Польшу, найти не составит труда в нашем агенстве, а так же работа механиком в польше на выгодных условиях от компании FPS.
 • Вакансии во Вроцлаве, а так же работа польша от компании FPS.

УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Дана політика конфіденційності (далі - «Політика») поширюється на всю персональну інформацію, яку Компанія «ФОРЕЙН ПЕРСОНАЛ СЕРВИС» (далі - «Компанія») може отримати від Користувача під час його перебування на веб-сайті www.fps.com.ua або його піддоменів (далі« Веб-сайт »). Також, Політика описує, як Компанія збирає, використовує та розкриває персональну інформацію, отриману через Веб-сайт.
Користувач, користуючись Веб-сайтом, дає свою згоду на збір і використання Компанією його персональної інформації.

Отримання персональної інформації

Користувач може відвідувати Веб-сайт і не повідомляти свої персональні дані, але в деяких випадках, коли користувач вирішив отримати деяку інформацію, скористатися послугами або придбати Продукти Компанії (будь-яке програмне забезпечення, розроблене Компанією і розповсюджується на Веб-сайті), Компанія запрошує персональну інформацію користувача.
Компанія має право запросити у користувача наступну інформацію: ім'я та прізвище, назву компанії, яку він представляє (якщо є), поштову адресу, номер телефону, адреса е ектронной пошти, а також фінансову та іншу інформацію, яка вказана на Веб-сайті.
Будь-яка інформація, автоматично прочитується в результаті відвідування Користувачем Сайту, включаючи послідовність перегляду, використовується без ідентифікації окремих користувачів. Компанія використовує «cookies» для того, щоб зробити Веб-сайт більш зручним для Користувача.

Використання і розкриття персональної інформації

Компанія використовує персональну інформацію Користувача для надання послуг і продуктів, вирішення спорів і усунення неполадок, підвищення зручності роботи і поліпшення Веб-сайту, інформації про нові послуги та Продуктах. Користувач, реєструючись на Веб-сайті, автоматично погоджується на отримання від Компанії інформації про послуги, що надаються, про оновлені версії або нових Продуктах Компанії, а також іншої інформації, яку Компанія вважатиме важливим повідомити.
Компанія нікому не продає та не розповсюджує персональну інформацію про Користувача. Компанія має право розкрити і передати персональну інформацію третім особам тільки в тому випадку, якщо це вимагає російське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.

Посилання на інші веб-сайти

Веб-сайт містить посилання на сторонні веб-сайти. Компанія не контролює дані веб-сайти і їх політику конфіденційності. Компанія закликає Користувача перед поданням своєї персональної інформації на даних веб-сайтах уважно ознайомитися з їх політикою конфіденційності.

Безпека

Компанія вжив відповідних заходів для забезпечення безпеки персональної інформації Користувача від втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, розголошення або зміни. Однак метод передачі інформації і метод її зберігання в мережі Інтернет не може бути повністю безпечним, тому Компанія не гарантує абсолютну безпеку персональної інформації.

Зміни умов Політики

Компанія залишає за собою право змінювати умови Політики. У разі внесення змін, Компанія публікує всі доповнення і зміни Політики на Веб-сайті. При подальшому користуванні послугами та використанні Продуктів Компанії, Користувач погоджується з новими умовами Політики.