Часто задаваемые вопросы
 • 🛍 Что мне нужно сделать, чтобы устроится на работу в Польше ❓

  Откликнитесь на актуальную вакансию, опубликованную на нашем сайте, заполните резюме или оставьте заявку на консультацию. Наш менеджер свяжется с вами, обсудит детали вакансии и организует собеседование. В случае, если вы соответствуете требованиям вакансии, и работодатель утвердит вашу кандидатуру, мы начнем оформление всех необходимых документов.

 • 🙌Почему у нас Бесплатно?💯💰

  Европейским законодательством запрещается взимать какую-либо оплату с Кандидата за предоставление ему места работы.
  К сожалению, украинский рынок трудоустройства за границей построен на оплате услуг агента именно Кандидатом.
  Наше лицензированное агентство гарантирует трудоустройство согласно европейским правовым нормам, а именно кандидат получает вакансию бесплатно, а услуги агентства оплачивает Клиент (работодатель).

 • 🎁 Какие документы нужны для офромления раьбочей визы в Польшу. ❓

  Для открытия Польской рабочей визы от Вас требуются такие документы:

  загран паспорт;
  украинский паспорт;
  ИНН.

 • 🚀 Можно ли открыть годовую визу в польшу ❓

  Годовую визу можно открыть только в двух случаях:

  если у Вас ранее была полугодовая виза;
  если Вы легально работали в Польше по безвизу.

УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.

Група Hilding Anders, що має штаб-квартиру в Мальме, Швеція, є провідним виробником ліжок та матраців у Європі та Азії. Створена в 1939 році як сімейний бізнес, компанія перетворилася на компанію, яка зараз працює в більш ніж 19 країнах з більш ніж 9500 співробітників. Сьогодні продукцію Hilding Anders можна придбати у понад 60 країнах світу.

Діючи під обраними первинними брендами та приватними марками клієнтів, Hilding Anders Group пропонує ліжка та матраци для задоволення різноманітних потреб. Ми працюємо щодня, щоб забезпечити повноцінний сон тисячам людей по всьому світу.

Сортувати за:
Популярні вище
24
     
Робочий на лінії на завод Hilding Anders Polska в м. Мурована-Гослина — P200721, image 1
   
P200721
ТРИВАЄ НАБІР
13.50 zł netto
 
Ставка13,50 злотих нетто/год. ЗарплатаПісля 2-3 відпрацьованих місяців ставка працівника збільшується на 20%. Графік роботиПо 8 годин на 3 зміни (зміни починаються о 5.30, 13.30, 21.30). 5 днів на тиждень +2 суботи в місяць в сезон і 1 субота в місяць в не сезон. Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowa o pracę. Договір укладається максимум на 3 місяці, після чого роботодавець приймає рішення продовжувати його. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3-х місяців, Біометричний паспорт
Терміновий набір
Стать
Вік до
Галузь
Досвід