Часто задаваемые вопросы
 • 🙌Почему у нас Бесплатно?💯💰

  Европейским законодательством запрещается взимать какую-либо оплату с Кандидата за предоставление ему места работы.
  К сожалению, украинский рынок трудоустройства за границей построен на оплате услуг агента именно Кандидатом.
  Наше лицензированное агентство гарантирует трудоустройство согласно европейским правовым нормам, а именно кандидат получает вакансию бесплатно, а услуги агентства оплачивает Клиент (работодатель).

 • 🚀 Можно ли открыть годовую визу в польшу ❓

  Годовую визу можно открыть только в двух случаях:

  если у Вас ранее была полугодовая виза;
  если Вы легально работали в Польше по безвизу.

 • 🛍 Что мне нужно сделать, чтобы устроится на работу в Польше ❓

  Откликнитесь на актуальную вакансию, опубликованную на нашем сайте, заполните резюме или оставьте заявку на консультацию. Наш менеджер свяжется с вами, обсудит детали вакансии и организует собеседование. В случае, если вы соответствуете требованиям вакансии, и работодатель утвердит вашу кандидатуру, мы начнем оформление всех необходимых документов.

 • 🎁 Какие документы нужны для офромления раьбочей визы в Польшу. ❓

  Для открытия Польской рабочей визы от Вас требуются такие документы:

  загран паспорт;
  украинский паспорт;
  ИНН.

УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Чому безкоштовно?

Або як влаштований ринок працевлаштування за кордоном.
Павло Кулага
генеральний директор
Foreign Personnel Servicе Sp. z o.o.


Європейським законодавством забороняється стягувати будь-яку оплату з Кандидата за надання йому роботи.

Нажаль, український ринок працевлаштування за кордоном побудований на оплаті Кандидатом послуг агентів.

Наше ліцензоване агентство гарантує працевлаштування
согласно европейским правовым нормам, згідно з європейськими правовими нормами, а саме: кандидат отримує вакансію безкоштовно, а послуги агенції оплачує Клієнт(роботодавець). .Західні підприємства все частіше віддають провадження кадрового діловодства компанії, яка спеціалізується на наданні послуг рекрутації та аутсорсинга персоналу.

Група компаній Foreign Personnel Service (Україна) та GreyGoose Outsorcing (Польща) представляє сучасну систему управління трудовими ресурсами великого підприємства.

Що це означає?

GreyGooseOutsourcing (Польща) виконує всю роботу, пов’язану з управлінням персоналом, включаючи оформлення, навчання, проживання, нарахування та виплату заробітної платні. Foreign Personnel Service (Україна) займається рекрутацією працівників (різноробочого персоналу та спеціалістів) та їх офіційним працевлаштуванням.

Фактично ми виступаємо прямим роботодавцем, з яким Кандидат заключає офіційний договір працевлаштування в Польщі.

Чим це вигідно підприємству – нашому Клієнту?
 • підприємство отримує професійні послуги підбору, оформленнята навчання персоналу, а також не витрачає часу на організацію заселення працівників і вирішення побутових проблем.
 • має можливість сконцентруватися на вирішенні своїх комерційних та фінансових питань.
Чим це вигідно Вам – нашому Кандидату?
 • Ліцензоване рекрутингове агентство Foreign Personnel Service гарантує працевлаштування згідно з європейськими правовими нормами, а саме:
 • Ви не платите за своє працевлаштування! Всі вакансії – офіційні, легальні і безкоштовні.
 • Ваш менеджер–рекрутер в Україні надає повну консультацію на етапі рекрутації і залишається на зв’язку протягом всього періоду роботи.
 • Ми приготуємо всі документи ще до Вашого приїзду, завдяки чому Ви зможете приступити до роботи максимально швидко.
 • Функціональні обов’язки працівника прописані в умові з нашим Клієнтом, умови роботи перевірені нами і чітко представлені Вам.
 • Якщо Ви – спеціаліст, ми завчасно узгодимо Вашу кандидатуру з Клієнтом, надамо йому резюме і організуємо співбесіду, якщо виникне така необхідність.
 • Ми надамо вам заміну вакансії, якщо підприємство завершить проект, або в випадку, якщо Вам не відповідатиме специфіка роботи.
 • На всіх вакансіях надається безкоштовне житло. Житлові умови відповідають санітарно-гігієнічним нормам, є побутова техніка, постільна білизна та посуд.
 • На кожному підприємстві супроводженням групи займається україномовний/російськомовний координатор-консультант (штатний працівник GreyGoose Outsourcing).
 • Навчальні матеріали та інструкції перекладені українською мовою, а координатор допомагає при проходженні навчального курсу. Координатор організовує всі процеси, надає консультації та допомагає при отриманні запрошення від воєводи (дозволу на роботу) і карти побиту.
 • Ми зацікавлені в якісному обслуговуванні нашого Клієнта-підприємства, а також в тому, щоб Ви працювали та були задоволені роботою та умовами проживання, в іншому випадку ми не виконуємо замовлення і зазнаємо втрат.
Ми не прикрашаємо дійсність.
Ми не обіцяємо.
Ми пропонуємо РЕАЛЬНІ УМОВИ та РЕАЛЬНІ ЗАРОБІТКИ.