УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

Вакансії для "Автозавод":

Сортувати за:
Популярні вище
24
     
Монтер електричних жгутів на завод Sews Cabind в м. Живець- P171130, image 1
   
P171130
13.80 zł netto
 
Ставка13,80 злотих нетто.год., податкова льгота робітникам до 26 років Графік роботи5-6 днів в тиждень (в суботу тільки перша зміна), 8-12 годин / день, 3 зміни (в т. ч. нічні), 06:00-18:00, 18:00-06:00, 10:00-22:00. 200-220 годин / місяць (при бажанні 240-270 годин). Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia. Рабоча віза від 4-х місяців, або безвіз з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців СтатьЖінки, Чоловіки, Пари
Рабочий TRW
   
P171213
12.84 zł netto
 
Ставка12,84 злотих нетто.год., податкова льгота робітникам до 26 років Графік роботи5 днів на тиждень 12 годин на день, 2 зміни 06: 00-18: 00, 18: 00-06: 00. Суботи - при необхідності виробництва. Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза або безвіз з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3-х місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту СтатьЖінки, Чоловіки, Пари
Робочий монтажних ліній на завод Sanden в м. Лодзь- P180227, image 1
   
P180227
12.84 zł netto
 
Графік роботиВід 204 годин на місяць. Залежить від відділу, робота по змінах. Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3-х місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Вік до50
Оператор POLMO Lodz
   
P171115
15.00 zł netto
 
Зарплата14 злотих/година нетто на випробувальний термін 3 місяці (при демонстрації високої кваліфікації випробувальний термін може бути скорочений). Графік роботи210-296 годин / місяць Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia на період від 6 місяців до декількох років. Робоча віза або безвіз з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3-х місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту СтатьЧоловіки
Монтер виробництва автомобільних багажників THULE в м. Кшиж Великопольський - P180704, image 1
   
P180704
12.84 zł netto
 
ЗарплатаЗарплата в годину: 11 злотих нетто. Графік роботи2 зміни, 06: 00-18: 00, 18: 00-06: 00, 12 часов / день, пн-пт + можливі сб-нд. мінімум210 годин / міс. Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза абобезвіз з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3-х місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту СтатьЖінки, Чоловіки, Пари
Оператор на Lacroix
   
P180126-1
12.84 zł netto
 
Графік роботи2 дня денні зміни, 2 дня нічні зміни, 2 дня вихідні. На вихідних можлива підробіток. 12 ч / день, перерви 1х15 хв, 1х10 хв, 4-6х5 хв. Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців СтатьЖінки Вік до50
Різноробочий  на завод Alpha Technology в м. Добчице - P180305, image 1
   
P180305
12.84 zł netto
 
Графік роботи10 годин / день, 6 дн / тиждень (може бути 7 дн / тиждень), 220-260 годин / міс, 3 зміни. Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3-х місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Вік до45
Різноробочий на завод Megatech в м. Томашув-Мазовецький - P180502, image 1
   
P180502
12.84 zł netto
 
Графік роботиДенні та нічні зміни, 10-12 годин. Суботи - при виробничій необхідності. 210-230 годин/міс. Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy o pracę. Робоча віза з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців СтатьЖінки, Чоловіки, Пари Вік до45
Робочий виробництва автомобільних тентів Hansa-Tex Sp. z o.o.в м. Ченстохова - P180908, image 1
   
P180908
12.84 zł netto
 
Зарплата11.00 Графік роботи220 годин в місяць. Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза абобезвіз з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3-х місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту СтатьЖінки, Чоловіки, Пари
Рабочий Vorwerk
   
P180124-2
12.84 zł netto
 
ЗарплатаЗростання ставки залежить від ефективності роботи і виконання плану. Графік роботиРобота в режимі 4-х бригад, 3 зміни. 6:00-14:00 4 роб.дня - 1 вихідний - 14:00-22:00 4 роб.дня - 1 вихідний - 22:00-6:00 4 роб.дня - 2 вихідних. Перерва 30 хв / зміна. Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців СтатьЖінки, Чоловіки, Пари
Оператор литьевой машины Vorwerk
   
P180124-1
12.84 zł netto
 
ЗарплатаЗростання ставки залежить від ефективності роботи та виконання плану. Графік роботиРобота в режимі 4-х бригад, 3 зміни. 6:00-14:00 4 роб.дня - 1 вихідний - 14:00-22:00 4 роб.дня - 1 вихідний - 22:00-6:00 4 роб.дня - 2 вихідних. Перерва 30 хв / зміна. Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 4-х місяців СтатьЧоловіки
Робочий на заводі Bilplast S.A. в м. Лодзь - P180709, image 1
   
P180709
12.84 zł netto
 
Ставка11 злотих нетто за годину. 11,87 нетто без податку до 26 років. Графік роботи3 зміни по робочих днях + кожні другі вихідні. До 240 годин / міс Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowy zlecenia. Робоча віза абобезвіз з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3-х місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту СтатьЧоловіки
Швачка на фабрику Visscher-Cararelle в м. Грудзьондз - P191030, image 1
   
P191030
13.50 zł netto
 
Ставка13,50 злотих нетто за годину Графік роботи220-260 годин / міс, 6:00 - 16:00, 10 годин / день, субота робоча, без нічних змін Правова форма працевлаштуванняПрацевлаштування на основі Umowa zlecenia. Робоча віза або безвіз з можливістю подачі на Карту побиту. Наявність документівПольська робоча віза D, від 3 місяців, Біометричний паспорт, але з подачою на карту СтатьЖінки, Чоловіки