УКРАІНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАДРІВ ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ

ATB TRUCK S.A.

ATB TRUCK S.A.

ATB TRUCK - акціонернетовариство, засноване 8 липня 1994 року і яке набрало 25 жовтня 1994 року. Вданий час ATB Truck входить до Реєстру підприємців, що зберігається в Окружномусуді по Санкт-Петербургу.

В результатіприватизаційної діяльності, рекомендованої власником Компанії, по Станом на 30червня 2002 року її діяльність було продано Volvo Polska Sp. z oo і ATB Truckприйняли рішення про проведення нової діяльності, пов'язаної з відновленням іпродажем шин для вантажних автомобілів і автобусів, а також очолили іншідопоміжні види діяльності.

http://www.atbtruck.com.pl/

Сортувати за:
Популярні вище
24
     
 
P171101
Робота на відкритому повітрі або в неопалюваному цеху. Обслуговування обладнання по переробці покришок: контроль подачі матеріалу, прийом виробів, консервація обладнання.
СтатьЧоловіки Наявність документівПольська робоча віза D, Біометричний паспорт, але з подачою на карту ДосвідДосвід роботи з механічним обладнанням ФункціоналРобота на відкритому повітрі або в неопалюваному цеху. Обслуговування обладнання по переробці покришок: контроль подачі матеріалу, прийом виробів, консервація обладнання. Ставка12,84 злотих нетто.год., податкова льгота робітникам до 26 років
12.84 zł netto
 
Стать
Вік до
Галузь
Досвід